Η Super League επιστρέφει με 0% γκανιότα! *Οροι&προϋποθέσεις |21+Advertisement
Προγνωστικά στοιχήματος
Top 10 προγνωστικών
Παρολί LVERS

Γι αυτούς που κυνηγάνε τη μεγάλη ή και τη λίγο μικρότερη απόδοση, το YOUBET φέρνει την υπηρεσία ΠΑΡΟΛΙ LVERS.

Απλά όρισε το ποσό που θέλεις να ποντάρεις, την επιστροφή που θα ήθελες να πάρεις και τις αποδόσεις στις οποίες θέλεις να παίξεις, και το YOUBET θα σου προτείνει ένα παρολί με βάση σημεία τα οποία έχουν μεγάλη στατιστική πιθανότητα επαλήθευσης.

Βαθμολογίες - Στατιστικά

Τσεχία : 2η κατηγορία

#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
1ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ472015233812
2ΜΠΡΝΟ412012534120
3ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ382012264027
4ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ362010643822
5ΖΙΧΛΑΒΑ362010643725
6ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ352011273624
7ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ29208572927
8ΤΡΙΝΕΚ27206952725
9ΛΙΣΕΝ26206863432
10ΧΡΟΥΝΤΙΜ25207492638
11ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ23205872129
12ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ212063112632
13ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ182053121831
14FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ182046102649
15ΣΟΚΟΛΟΦ112025131738
16ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ102024142144
Άνοδος
Play off
Υποβιβασμός
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
1ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ2710901244
2ΖΙΧΛΑΒΑ27109012712
3ΜΠΡΝΟ2410730226
4ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ24108022311
5ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ2210712188
6ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ2010622239
7ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ17105231914
8ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ17104511510
9ΧΡΟΥΝΤΙΜ17105231819
10ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ1510433149
11ΛΙΣΕΝ14103522015
12ΤΡΙΝΕΚ14103521210
13FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ12103341519
14ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ11103251013
15ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ9102351416
16ΣΟΚΟΛΟΦ9102351115
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
1ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ2010622148
2ΜΠΡΝΟ17105231914
3ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ16104421513
4ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ14104241716
5ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ14104241518
6ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ13104151816
7ΤΡΙΝΕΚ13103431515
8ΛΙΣΕΝ12103341417
9ΖΙΧΛΑΒΑ9101631013
10ΧΡΟΥΝΤΙΜ810226819
11ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ710217818
12ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ610136619
13FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ6101361130
14ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ310108718
15ΣΟΚΟΛΟΦ210028623
16ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ110019728
#ΟμάδαΣυνολικάΕντόςΕκτός
1ΜΠΡΝΟ
2ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ
3ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ
4ΧΡΟΥΝΤΙΜ
5ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ
6ΖΙΧΛΑΒΑ
7ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ
8ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ
9ΛΙΣΕΝ
10ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ
11ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ
12ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ
13FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ
14ΤΡΙΝΕΚ
15ΣΟΚΟΛΟΦ
16ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ
Αγώνες
ΗμερΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
19/7/2019ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ0-1ΧΡΟΥΝΤΙΜ 
19/7/2019ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ2-2ΜΠΡΝΟ 
20/7/2019ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ2-1ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ 
20/7/2019ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ2-3ΤΡΙΝΕΚ 
20/7/2019ΣΟΚΟΛΟΦ0-0ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ 
20/7/2019ΛΙΣΕΝ2-2FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ 
20/7/2019ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ1-0ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ 
22/7/2019ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ0-0ΖΙΧΛΑΒΑ 
26/7/2019ΜΠΡΝΟ1-1ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ 
27/7/2019ΧΡΟΥΝΤΙΜ1-3ΛΙΣΕΝ 
27/7/2019ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ0-1ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ 
27/7/2019ΖΙΧΛΑΒΑ3-0ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ 
28/7/2019ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ2-1ΣΟΚΟΛΟΦ 
28/7/2019FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ2-2ΤΡΙΝΕΚ 
28/7/2019ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ4-1ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ 
29/7/2019ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ0-2ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ 
2/8/2019ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ4-2ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ 
2/8/2019ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ3-1ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ 
3/8/2019ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ1-0ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ 
3/8/2019ΤΡΙΝΕΚ0-1ΖΙΧΛΑΒΑ 
3/8/2019ΣΟΚΟΛΟΦ0-2ΜΠΡΝΟ 
3/8/2019ΛΙΣΕΝ3-3ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ 
4/8/2019ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ2-0ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ 
4/8/2019FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ3-3ΧΡΟΥΝΤΙΜ 
9/8/2019ΖΙΧΛΑΒΑ1-0ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ 
9/8/2019ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ8-0FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ 
9/8/2019ΜΠΡΝΟ2-2ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ 
10/8/2019ΧΡΟΥΝΤΙΜ1-0ΤΡΙΝΕΚ 
10/8/2019ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ2-1ΣΟΚΟΛΟΦ 
10/8/2019ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ0-0ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ 
11/8/2019ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ2-0ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ 
11/8/2019ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ1-2ΛΙΣΕΝ 
17/8/2019ΣΟΚΟΛΟΦ2-1ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ 
17/8/2019ΤΡΙΝΕΚ1-1ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ 
17/8/2019ΧΡΟΥΝΤΙΜ0-3ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ 
17/8/2019ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ2-1ΜΠΡΝΟ 
17/8/2019ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ2-2ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ 
17/8/2019ΛΙΣΕΝ0-0ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ 
18/8/2019FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ2-1ΖΙΧΛΑΒΑ 
23/8/2019ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ2-0ΧΡΟΥΝΤΙΜ 
23/8/2019ΖΙΧΛΑΒΑ3-2ΛΙΣΕΝ 
23/8/2019ΜΠΡΝΟ1-0ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ 
24/8/2019ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ4-0ΣΟΚΟΛΟΦ 
24/8/2019ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ1-3ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ 
24/8/2019ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ2-2ΤΡΙΝΕΚ 
25/8/2019ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ3-0FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ 
25/8/2019ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ0-1ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ 
30/8/2019ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ1-3ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ 
30/8/2019ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ4-2ΖΙΧΛΑΒΑ 
31/8/2019ΤΡΙΝΕΚ1-1ΜΠΡΝΟ 
31/8/2019ΧΡΟΥΝΤΙΜ3-2ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ 
31/8/2019ΣΟΚΟΛΟΦ1-1ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ 
31/8/2019ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ4-0ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ 
31/8/2019ΛΙΣΕΝ3-3ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ 
1/9/2019FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ0-3ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ 
13/9/2019ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ2-2ΣΟΚΟΛΟΦ 
13/9/2019ΖΙΧΛΑΒΑ4-2ΧΡΟΥΝΤΙΜ 
14/9/2019ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ1-2ΤΡΙΝΕΚ 
14/9/2019ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ3-1ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ 
14/9/2019ΜΠΡΝΟ2-0ΛΙΣΕΝ 
14/9/2019ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ3-2FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ 
15/9/2019ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ1-2ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ 
15/9/2019ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ2-1ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ 
20/9/2019ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ4-0ΣΟΚΟΛΟΦ 
20/9/2019ΖΙΧΛΑΒΑ3-2ΜΠΡΝΟ 
21/9/2019ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ3-2ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ 
21/9/2019ΤΡΙΝΕΚ4-2ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ 
21/9/2019ΧΡΟΥΝΤΙΜ1-1ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ 
21/9/2019FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ1-2ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ 
21/9/2019ΛΙΣΕΝ3-0ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ 
21/9/2019ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ1-0ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ 
27/9/2019ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ1-1ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ 
28/9/2019ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ3-1FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ 
28/9/2019ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ2-0ΛΙΣΕΝ 
28/9/2019ΣΟΚΟΛΟΦ2-3ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ 
28/9/2019ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ1-1ΧΡΟΥΝΤΙΜ 
28/9/2019ΜΠΡΝΟ2-1ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ 
29/9/2019ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ1-1ΖΙΧΛΑΒΑ 
29/9/2019ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ0-2ΤΡΙΝΕΚ 
4/10/2019ΖΙΧΛΑΒΑ3-1ΣΟΚΟΛΟΦ 
5/10/2019ΧΡΟΥΝΤΙΜ1-4ΜΠΡΝΟ 
5/10/2019ΤΡΙΝΕΚ3-2ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ 
5/10/2019ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ1-0ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ 
5/10/2019ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ1-0ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ 
5/10/2019ΛΙΣΕΝ1-3ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ 
6/10/2019ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ1-0ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ 
6/10/2019FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ2-1ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ 
18/10/2019ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ0-3ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ 
18/10/2019ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ2-0ΧΡΟΥΝΤΙΜ 
18/10/2019ΜΠΡΝΟ4-1FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ 
19/10/2019ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ1-1ΖΙΧΛΑΒΑ 
19/10/2019ΣΟΚΟΛΟΦ1-2ΛΙΣΕΝ 
19/10/2019ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ1-0ΤΡΙΝΕΚ 
19/10/2019ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ2-1ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ 
20/10/2019ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ0-2ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ 
25/10/2019ΖΙΧΛΑΒΑ3-2ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ 
26/10/2019ΤΡΙΝΕΚ0-1ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ 
26/10/2019ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ2-1ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ 
26/10/2019ΧΡΟΥΝΤΙΜ3-2ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ 
26/10/2019ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ1-0ΜΠΡΝΟ 
26/10/2019ΛΙΣΕΝ5-1ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ 
27/10/2019FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ3-0ΣΟΚΟΛΟΦ 
27/10/2019ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ1-2ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ 
1/11/2019ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ0-0FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ 
1/11/2019ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ2-0ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ 
1/11/2019ΜΠΡΝΟ4-1ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ 
2/11/2019ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ4-2ΛΙΣΕΝ 
2/11/2019ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ4-0ΧΡΟΥΝΤΙΜ 
2/11/2019ΣΟΚΟΛΟΦ2-2ΤΡΙΝΕΚ 
2/11/2019ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ1-1ΖΙΧΛΑΒΑ 
3/11/2019ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ2-1ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ 
8/11/2019ΖΙΧΛΑΒΑ4-1ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ 
8/11/2019ΜΠΡΝΟ5-0ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ 
9/11/2019ΤΡΙΝΕΚ1-1ΛΙΣΕΝ 
9/11/2019ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ0-2ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ 
9/11/2019ΧΡΟΥΝΤΙΜ1-0ΣΟΚΟΛΟΦ 
10/11/2019ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ2-1ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ 
10/11/2019FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ1-1ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ 
10/11/2019ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ3-0ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ 
16/11/2019ΛΙΣΕΝ2-0ΧΡΟΥΝΤΙΜ 
22/11/2019ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ1-1ΖΙΧΛΑΒΑ 
22/11/2019ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ1-2ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ 
23/11/2019ΤΡΙΝΕΚ1-1FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ 
23/11/2019ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ1-2ΜΠΡΝΟ 
23/11/2019ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ1-2ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ 
23/11/2019ΣΟΚΟΛΟΦ1-2ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ 
24/11/2019ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ2-0ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ 
6/3ΖΙΧΛΑΒΑ2-0ΤΡΙΝΕΚ 
7/3ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ5-2ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ 
7/3ΧΡΟΥΝΤΙΜ5-2FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ 
7/3ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ4-1ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ 
7/3ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ1-1ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ 
8/3ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ0-1ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ 
8/3ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ1-1ΛΙΣΕΝ 
8/3ΜΠΡΝΟ1-0ΣΟΚΟΛΟΦ 
25/5ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ2-1ΖΙΧΛΑΒΑ 
26/5ΣΟΚΟΛΟΦ1-0ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ 
26/5ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ1-0ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ 
26/5ΛΙΣΕΝ0-2ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ 
26/5ΤΡΙΝΕΚ1-0ΧΡΟΥΝΤΙΜ 
26/5FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ1-2ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ 
26/5ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ0-1ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ 
28/5ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ1-2ΜΠΡΝΟ 
29/5ΖΙΧΛΑΒΑ1-2FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ 
30/5ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ0-1ΧΡΟΥΝΤΙΜ 
30/5ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ1-1ΛΙΣΕΝ 
30/5ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ4-1ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ 
30/5ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ2-2ΤΡΙΝΕΚ 
31/5ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ1-1ΣΟΚΟΛΟΦ 
31/5ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ5-0ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ 
1/6ΜΠΡΝΟ0-0ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ 
2/6ΧΡΟΥΝΤΙΜ2-2ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ 
2/6ΤΡΙΝΕΚ0-0ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ 
2/6ΛΙΣΕΝ1-1ΖΙΧΛΑΒΑ 
2/6FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ0-4ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ 
3/6ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ2-0ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ 
3/6ΣΟΚΟΛΟΦ1-2ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ 
4/6ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ2-3ΜΠΡΝΟ 
4/6ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ2-0ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ 
6/6ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ2-3FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ 
6/6ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ1-0ΣΟΚΟΛΟΦ 
6/6ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ2-1ΛΙΣΕΝ 
7/6ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ18:00ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ 
7/6ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ18:00ΧΡΟΥΝΤΙΜ 
7/6ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ18:00ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ 
7/6ΜΠΡΝΟ18:00ΤΡΙΝΕΚ 
8/6ΖΙΧΛΑΒΑ19:00ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ 
9/6ΣΟΚΟΛΟΦ18:00ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ 
9/6FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ18:00ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ 
10/6ΤΡΙΝΕΚ18:00ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ 
10/6ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ18:00ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ 
11/6ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ18:00ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ 
11/6ΧΡΟΥΝΤΙΜ18:00ΖΙΧΛΑΒΑ 
11/6ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ18:00ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ 
11/6ΛΙΣΕΝ19:00ΜΠΡΝΟ 
13/6ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ18:00FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ 
13/6ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ18:00ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ 
14/6ΣΟΚΟΛΟΦ18:00ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ 
14/6ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ18:00ΛΙΣΕΝ 
14/6ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ18:00ΧΡΟΥΝΤΙΜ 
15/6ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ18:00ΤΡΙΝΕΚ 
15/6ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ18:00ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ 
15/6ΜΠΡΝΟ19:00ΖΙΧΛΑΒΑ 
17/6ΧΡΟΥΝΤΙΜ18:00ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ 
17/6ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ18:00ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ 
17/6ΛΙΣΕΝ18:00ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ 
18/6ΤΡΙΝΕΚ18:00ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ 
18/6ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ18:00ΣΟΚΟΛΟΦ 
18/6FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ18:00ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ 
18/6ΖΙΧΛΑΒΑ18:00ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ 
18/6ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ19:00ΜΠΡΝΟ 
20/6ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ18:00ΛΙΣΕΝ 
21/6ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ18:00FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ 
21/6ΜΠΡΝΟ18:00ΧΡΟΥΝΤΙΜ 
21/6ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ18:00ΤΡΙΝΕΚ 
21/6ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ18:00ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ 
21/6ΣΟΚΟΛΟΦ18:00ΖΙΧΛΑΒΑ 
21/6ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ18:00ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ 
22/6ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ19:00ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ 
24/6ΧΡΟΥΝΤΙΜ18:00ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ 
24/6FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ18:00ΜΠΡΝΟ 
24/6ΖΙΧΛΑΒΑ18:00ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ 
24/6ΛΙΣΕΝ18:00ΣΟΚΟΛΟΦ 
24/6ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ18:00ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ 
25/6ΤΡΙΝΕΚ18:00ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ 
25/6ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ18:00ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ 
25/6ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ19:00ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ 
27/6ΣΟΚΟΛΟΦ18:00FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ 
27/6ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ18:00ΧΡΟΥΝΤΙΜ 
28/6ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ18:00ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ 
28/6ΜΠΡΝΟ18:00ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ 
28/6ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ18:00ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ 
28/6ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ18:00ΤΡΙΝΕΚ 
28/6ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ18:00ΛΙΣΕΝ 
29/6ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ19:00ΖΙΧΛΑΒΑ 
1/7ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ18:00ΜΠΡΝΟ 
1/7ΤΡΙΝΕΚ18:00ΣΟΚΟΛΟΦ 
1/7FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ18:00ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ 
1/7ΛΙΣΕΝ18:00ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ 
1/7ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ18:00ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ 
1/7ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ18:00ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ 
2/7ΖΙΧΛΑΒΑ18:00ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ 
2/7ΧΡΟΥΝΤΙΜ19:00ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ 
6/7ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ19:00ΜΠΡΝΟ 
6/7ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ19:00ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ 
6/7ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ19:00ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ 
6/7ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ19:00ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ 
6/7ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ19:00ΖΙΧΛΑΒΑ 
6/7ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ19:00FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ 
6/7ΛΙΣΕΝ19:00ΤΡΙΝΕΚ 
6/7ΣΟΚΟΛΟΦ19:00ΧΡΟΥΝΤΙΜ 
9/7ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ19:00ΦΚ ΠΡΟΣΤΕΖΟΒ 
9/7ΜΠΡΝΟ19:00ΣΕΛΛΙΕ ΜΠΕΛΟΤ ΒΛΑΣΜΙΝ 
9/7ΧΡΑΝΤΕΤΣ ΚΡΑΛΟΒΕ19:00ΣΟΚΟΛΟΦ 
9/7ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΖΙΣΚΟΦ19:00ΠΑΡΝΤΟΥΜΠΙΤΣΕ 
9/7ΖΙΧΛΑΒΑ19:00ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ 
9/7ΧΡΟΥΝΤΙΜ19:00ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ 
9/7ΤΡΙΝΕΚ19:00ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ 
9/7FK ΒΑΡΝΣΝΤΟΡΦ19:00ΛΙΣΕΝ 
Κορυφαίες στοιχηματικές
Pamestoixima
  • Απόλυτη αξιοπιστία
  • Νέα εφαρμογή άψογη για Android & iOS
  • Live Streaming στα σπουδαία γεγονότα
  • Τώρα και με καζίνο!
Interwetten
  • Πολύ δυνατή στις αποδόσεις των φαβορί
  • Πρόγραμμα επιβράβευσης για όλους
  • Από τις παλιότερες στην Ελλάδα
Stoiximan
  • Πλούσιο πακέτο live streaming
  • 0% γκανιότα κάθε μέρα
    (αφορά την επιλογή "Νικητής αγώνα" πριν την έναρξη. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια)
  • Παίζει δυνατά σε web, Android και iOS
Bwin
  • Σπουδαίο παγκόσμιο brand name
  • Πολύ δυνατό live στοίχημα και cash out
  • 30.000+ γεγονότα για στοίχημα ανά μήνα
Betshop
  • Live Streaming σε μεγάλα ματς
  • Παιχνίδι και με ασιατικά χάντικαπ
  • Σούπερ αποδόσεις
Novibet
  • Στοιχηματική με βάση την Ελλάδα
  • Εξαιρετικές αποδόσεις και πολλά ειδικά
  • Ελληνική εξυπηρέτηση όλο το 24ωρο
Bet365
  • Παγκόσμιος στοιχηματικός κολοσσός!
  • Ασιάτικα χάντικαπ σε όλους τους αγώνες
  • Εξαιρετικές αποδόσεις, ειδικά στην Αγγλία
Sportingbet
  • Πολύ καλό πρόγραμμα επιβράβευσης*
  • 24ωρη εξυπηρέτηση στα ελληνικά
  • Καζίνο και poker πέραν του στοιχήματος
Τζίροι στοιχήματος
  • ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ

    €1.119.286,00

  • ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΜΠΑΓΕΡΝ

    €1.007.332,00

  • ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥ - ΜΑΙΝΤΖ

    €721.649,00

  • ΛΕΙΨΙΑ - ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ 07

    €564.348,20

  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤ - ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ

    €370.288,60

  • ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝ - ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ

    €196.638,80

  • ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ 98

    €76.096,24

  • ΣΛΑΒΙΑ ΜΟΖΙΡ - ΝΕΜΑΝ ΓΚΡΟΝΤΝΟ

    €36.312,87

  • ΙΣΛΟΧ - ΡΟΥΧ ΜΠΡΕΣΤ

    €36.078,70

  • ΒΕΧΕΝ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΔΡΕΣΔΗΣ

    €35.301,35

Δείτε όλους τους τζίρους...
Θεωρία στοιχήματος