Η Super League επιστρέφει με 0% γκανιότα! *Οροι&προϋποθέσεις |21+Advertisement
Προγνωστικά στοιχήματος
Top 10 προγνωστικών
Παρολί LVERS

Γι αυτούς που κυνηγάνε τη μεγάλη ή και τη λίγο μικρότερη απόδοση, το YOUBET φέρνει την υπηρεσία ΠΑΡΟΛΙ LVERS.

Απλά όρισε το ποσό που θέλεις να ποντάρεις, την επιστροφή που θα ήθελες να πάρεις και τις αποδόσεις στις οποίες θέλεις να παίξεις, και το YOUBET θα σου προτείνει ένα παρολί με βάση σημεία τα οποία έχουν μεγάλη στατιστική πιθανότητα επαλήθευσης.

Βαθμολογίες - Στατιστικά

Σλοβακία : 2η κατηγορία

#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
1ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ411813234120
2ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ381812243924
3ΣΚΑΛΙΤΣΑ351811253319
4ΠΟΠΡΑΝΤ311710162616
5ΖΙΛΙΝΑ311810173829
6ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ28189182626
7ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ26188282830
8ΠΟΥΧΟΦ24187382224
9ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ221871102336
10ΚΟΖΙΤΣΕ21175662218
11ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ21186391923
12ΣΑΜΟΡΙΝ21186392431
13ΚΟΜΑΡΝΟ20185581928
14ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ171852112434
15ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ171852111631
16ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ15183692334
Άνοδος
Play off
Υποβιβασμός
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
1ΣΚΑΛΙΤΣΑ259810204
2ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ249801197
3ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ2410802209
4ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ2297112811
5ΣΑΜΟΡΙΝ199612187
6ΠΟΠΡΑΝΤ189603159
7ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ17105231511
8ΠΟΥΧΟΦ168512159
9ΚΟΜΑΡΝΟ169441126
10ΖΙΛΙΝΑ1695132015
11ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ1695131210
12ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ149423128
13ΚΟΖΙΤΣΕ138341146
14ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ128332129
15ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ1294051818
16ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ1294051519
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
1ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ199612139
2ΖΙΛΙΝΑ1595041814
3ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ1494232017
4ΠΟΠΡΑΝΤ138413117
5ΣΚΑΛΙΤΣΑ1093151315
6ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ1093151620
7ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ109315817
8ΚΟΖΙΤΣΕ89225812
9ΠΟΥΧΟΦ810226715
10ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ79216715
11ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ59126616
12ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ48116617
13ΚΟΜΑΡΝΟ49117722
14ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ3100371125
15ΣΑΜΟΡΙΝ29027624
16ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ08008120
#ΟμάδαΣυνολικάΕντόςΕκτός
1ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ
2ΣΚΑΛΙΤΣΑ
3ΚΟΖΙΤΣΕ
4ΣΑΜΟΡΙΝ
5ΖΙΛΙΝΑ
6ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ
7ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ
8ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ
9ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ
10ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ
11ΠΟΠΡΑΝΤ
12ΠΟΥΧΟΦ
13ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ
14ΚΟΜΑΡΝΟ
15ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ
16ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ
Αγώνες
ΗμερΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
19/7/2019ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ3-4ΖΙΛΙΝΑ 
19/7/2019ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ2-1ΚΟΖΙΤΣΕ 
20/7/2019ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ0-2ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ 
20/7/2019ΚΟΜΑΡΝΟ2-0ΣΑΜΟΡΙΝ 
20/7/2019ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ1-0ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ 
20/7/2019ΠΟΠΡΑΝΤ1-0ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ 
20/7/2019ΣΚΑΛΙΤΣΑ1-0ΠΟΥΧΟΦ 
21/7/2019ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ5-3ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ 
26/7/2019ΚΟΖΙΤΣΕ2-2ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ 
26/7/2019ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ5-0ΣΑΜΟΡΙΝ 
26/7/2019ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ0-3ΠΟΠΡΑΝΤ 
27/7/2019ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ1-2ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ 
27/7/2019ΠΟΥΧΟΦ1-2ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ 
28/7/2019ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ4-1ΚΟΜΑΡΝΟ 
28/7/2019ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ4-0ΣΚΑΛΙΤΣΑ 
28/7/2019ΖΙΛΙΝΑ2-4ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ 
2/8/2019ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ3-2ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ 
3/8/2019ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ2-0ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ 
3/8/2019ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ4-1ΣΑΜΟΡΙΝ 
3/8/2019ΚΟΜΑΡΝΟ2-2ΠΟΥΧΟΦ 
3/8/2019ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ1-1ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ 
3/8/2019ΠΟΠΡΑΝΤ3-2ΚΟΖΙΤΣΕ 
3/8/2019ΣΚΑΛΙΤΣΑ3-1ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ 
4/8/2019ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ3-1ΖΙΛΙΝΑ 
9/8/2019ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ4-0ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ 
10/8/2019ΚΟΖΙΤΣΕ1-2ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ 
10/8/2019ΠΟΠΡΑΝΤ1-2ΣΚΑΛΙΤΣΑ 
11/8/2019ΖΙΛΙΝΑ3-2ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ 
11/8/2019ΣΑΜΟΡΙΝ2-1ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ 
11/8/2019ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ2-4ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ 
11/8/2019ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ0-1ΚΟΜΑΡΝΟ 
17/8/2019ΚΟΜΑΡΝΟ1-0ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ 
17/8/2019ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ0-2ΠΟΠΡΑΝΤ 
17/8/2019ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ1-0ΠΟΥΧΟΦ 
17/8/2019ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ3-0ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ 
17/8/2019ΣΚΑΛΙΤΣΑ1-0ΚΟΖΙΤΣΕ 
18/8/2019ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ1-3ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ 
18/8/2019ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ0-0ΣΑΜΟΡΙΝ 
23/8/2019ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ0-2ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ 
24/8/2019ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ0-2ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ 
24/8/2019ΚΟΖΙΤΣΕ1-0ΖΙΛΙΝΑ 
24/8/2019ΠΟΥΧΟΦ1-1ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ 
24/8/2019ΠΟΠΡΑΝΤ2-0ΚΟΜΑΡΝΟ 
24/8/2019ΣΚΑΛΙΤΣΑ1-1ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ 
25/8/2019ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ2-1ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ 
25/8/2019ΣΑΜΟΡΙΝ2-2ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ 
28/8/2019ΠΟΥΧΟΦ1-2ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ 
30/8/2019ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ2-0ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ 
31/8/2019ΚΟΜΑΡΝΟ1-1ΣΚΑΛΙΤΣΑ 
31/8/2019ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ1-0ΚΟΖΙΤΣΕ 
31/8/2019ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ3-1ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ 
31/8/2019ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ2-0ΠΟΠΡΑΝΤ 
1/9/2019ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ3-0ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ 
1/9/2019ΖΙΛΙΝΑ3-1ΣΑΜΟΡΙΝ 
1/9/2019ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ0-1ΠΟΥΧΟΦ 
6/9/2019ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ2-0ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ 
7/9/2019ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ1-4ΖΙΛΙΝΑ 
7/9/2019ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ4-1ΚΟΜΑΡΝΟ 
7/9/2019ΠΟΥΧΟΦ3-0ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ 
7/9/2019ΚΟΖΙΤΣΕ1-1ΣΑΜΟΡΙΝ 
7/9/2019ΠΟΠΡΑΝΤ3-2ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ 
7/9/2019ΣΚΑΛΙΤΣΑ3-1ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ 
8/9/2019ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ2-1ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ 
14/9/2019ΚΟΜΑΡΝΟ0-0ΚΟΖΙΤΣΕ 
14/9/2019ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ2-0ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ 
14/9/2019ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ2-1ΣΚΑΛΙΤΣΑ 
14/9/2019ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ2-1ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ 
14/9/2019ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ3-0ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ 
15/9/2019ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ1-3ΠΟΠΡΑΝΤ 
15/9/2019ΖΙΛΙΝΑ1-2ΠΟΥΧΟΦ 
15/9/2019ΣΑΜΟΡΙΝ0-1ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ 
20/9/2019ΚΟΖΙΤΣΕ5-0ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ 
20/9/2019ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ2-1ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ 
20/9/2019ΠΟΠΡΑΝΤ2-0ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ 
20/9/2019ΣΚΑΛΙΤΣΑ2-0ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ 
21/9/2019ΠΟΥΧΟΦ5-3ΣΑΜΟΡΙΝ 
21/9/2019ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ1-3ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ 
21/9/2019ΚΟΜΑΡΝΟ1-3ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ 
21/9/2019ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ2-5ΖΙΛΙΝΑ 
27/9/2019ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ4-1ΚΟΜΑΡΝΟ 
28/9/2019ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ1-0ΠΟΠΡΑΝΤ 
28/9/2019ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ3-1ΚΟΖΙΤΣΕ 
29/9/2019ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ2-0ΠΟΥΧΟΦ 
29/9/2019ΣΑΜΟΡΙΝ3-0ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ 
29/9/2019ΖΙΛΙΝΑ4-1ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ 
29/9/2019ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ4-3ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ 
29/9/2019ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ1-4ΣΚΑΛΙΤΣΑ 
4/10/2019ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ1-0ΣΑΜΟΡΙΝ 
5/10/2019ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ3-3ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ 
5/10/2019ΚΟΜΑΡΝΟ0-0ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ 
5/10/2019ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ1-1ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ 
5/10/2019ΠΟΠΡΑΝΤ0-1ΖΙΛΙΝΑ 
5/10/2019ΚΟΖΙΤΣΕ0-0ΠΟΥΧΟΦ 
5/10/2019ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ0-0ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ 
5/10/2019ΣΚΑΛΙΤΣΑ3-0ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ 
12/10/2019ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ0-1ΚΟΖΙΤΣΕ 
12/10/2019ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ1-3ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ 
12/10/2019ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ2-0ΠΟΥΧΟΦ 
12/10/2019ΖΙΛΙΝΑ4-2ΣΚΑΛΙΤΣΑ 
13/10/2019ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ0-2ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ 
13/10/2019ΣΑΜΟΡΙΝ0-1ΠΟΠΡΑΝΤ 
13/10/2019ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ3-1ΚΟΜΑΡΝΟ 
18/10/2019ΠΟΠΡΑΝΤ2-0ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ 
18/10/2019ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ5-2ΠΟΥΧΟΦ 
18/10/2019ΣΚΑΛΙΤΣΑ3-0ΣΑΜΟΡΙΝ 
19/10/2019ΚΟΖΙΤΣΕ3-0ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ 
19/10/2019ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ2-1ΖΙΛΙΝΑ 
19/10/2019ΚΟΜΑΡΝΟ1-0ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ 
19/10/2019ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ3-2ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ 
19/10/2019ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ4-0ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ 
26/10/2019ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ0-0ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ 
26/10/2019ΠΟΥΧΟΦ2-1ΠΟΠΡΑΝΤ 
26/10/2019ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ2-0ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ 
27/10/2019ΖΙΛΙΝΑ1-1ΚΟΜΑΡΝΟ 
27/10/2019ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ1-2ΚΟΖΙΤΣΕ 
27/10/2019ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ0-3ΣΚΑΛΙΤΣΑ 
27/10/2019ΣΑΜΟΡΙΝ3-0ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ 
27/10/2019ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ1-1ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ 
2/11/2019ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ3-0ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ 
2/11/2019ΠΟΥΧΟΦ1-0ΣΚΑΛΙΤΣΑ 
2/11/2019ΚΟΖΙΤΣΕ1-1ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ 
3/11/2019ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ1-1ΠΟΠΡΑΝΤ 
3/11/2019ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ2-5ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ 
3/11/2019ΣΑΜΟΡΙΝ3-1ΚΟΜΑΡΝΟ 
3/11/2019ΖΙΛΙΝΑ1-2ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ 
3/11/2019ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ4-0ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ 
8/11/2019ΚΟΜΑΡΝΟ4-0ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ 
9/11/2019ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ1-0ΠΟΥΧΟΦ 
9/11/2019ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ1-0ΖΙΛΙΝΑ 
9/11/2019ΠΟΠΡΑΝΤ1-2ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ 
9/11/2019ΣΚΑΛΙΤΣΑ3-1ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ 
10/11/2019ΣΑΜΟΡΙΝ3-0ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ 
10/11/2019ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ0-1ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ 
10/11/2019ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ1-1ΚΟΖΙΤΣΕ 
24/11/2019ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ2-0ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ 
6/3ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ1-0ΣΚΑΛΙΤΣΑ 
7/3ΠΟΥΧΟΦ1-0ΚΟΜΑΡΝΟ 
8/3ΖΙΛΙΝΑ1-0ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ 
8/3ΣΑΜΟΡΙΝ2-1ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ 
8/3ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ2-1ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ 
8/3ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ0-1ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ 
8/3ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ2-1ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ 
13/3ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ16:00ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ 
14/3ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ15:30ΚΟΖΙΤΣΕ 
14/3ΚΟΜΑΡΝΟ15:30ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ 
14/3ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ15:30ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ 
14/3ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ15:30ΠΟΥΧΟΦ 
14/3ΣΚΑΛΙΤΣΑ18:00ΠΟΠΡΑΝΤ 
15/3ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ11:30ΣΑΜΟΡΙΝ 
15/3ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ15:30ΖΙΛΙΝΑ 
18/3ΚΟΖΙΤΣΕ16:00ΠΟΠΡΑΝΤ 
20/3ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ16:00ΚΟΜΑΡΝΟ 
21/3ΠΟΥΧΟΦ16:00ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ 
21/3ΚΟΖΙΤΣΕ16:00ΣΚΑΛΙΤΣΑ 
21/3ΠΟΠΡΑΝΤ16:00ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ 
22/3ΖΙΛΙΝΑ11:30ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ 
22/3ΣΑΜΟΡΙΝ11:30ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ 
22/3ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ11:30ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ 
22/3ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ11:30ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ 
28/3ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ16:00ΣΚΑΛΙΤΣΑ 
28/3ΚΟΜΑΡΝΟ16:00ΠΟΠΡΑΝΤ 
28/3ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ16:00ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ 
28/3ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ16:00ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ 
28/3ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ16:00ΣΑΜΟΡΙΝ 
29/3ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ11:30ΠΟΥΧΟΦ 
29/3ΖΙΛΙΝΑ11:30ΚΟΖΙΤΣΕ 
29/3ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ16:00ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ 
3/4ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ18:00ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ 
4/4ΠΟΥΧΟΦ17:00ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ 
4/4ΚΟΖΙΤΣΕ17:00ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ 
4/4ΠΟΠΡΑΝΤ19:00ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ 
4/4ΣΚΑΛΙΤΣΑ20:00ΚΟΜΑΡΝΟ 
5/4ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ11:30ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ 
5/4ΣΑΜΟΡΙΝ11:30ΖΙΛΙΝΑ 
5/4ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ11:30ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ 
11/4ΚΟΜΑΡΝΟ17:00ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ 
11/4ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ17:00ΠΟΠΡΑΝΤ 
11/4ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ17:00ΠΟΥΧΟΦ 
11/4ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ17:00ΣΚΑΛΙΤΣΑ 
12/4ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ11:30ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ 
12/4ΖΙΛΙΝΑ11:30ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ 
12/4ΣΑΜΟΡΙΝ11:30ΚΟΖΙΤΣΕ 
12/4ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ17:00ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ 
18/4ΚΟΖΙΤΣΕ17:30ΚΟΜΑΡΝΟ 
18/4ΠΟΥΧΟΦ17:30ΖΙΛΙΝΑ 
18/4ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ17:30ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ 
18/4ΠΟΠΡΑΝΤ19:00ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ 
18/4ΣΚΑΛΙΤΣΑ20:00ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ 
19/4ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ11:30ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ 
19/4ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ11:30ΣΑΜΟΡΙΝ 
19/4ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ17:30ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ 
22/4ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ17:30ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ 
22/4ΖΙΛΙΝΑ17:30ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ 
22/4ΣΑΜΟΡΙΝ17:30ΠΟΥΧΟΦ 
22/4ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ17:30ΚΟΖΙΤΣΕ 
22/4ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ17:30ΠΟΠΡΑΝΤ 
22/4ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ17:30ΣΚΑΛΙΤΣΑ 
22/4ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ17:30ΚΟΜΑΡΝΟ 
22/4ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ17:30ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ 
25/4ΠΟΥΧΟΦ17:30ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ 
25/4ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ17:30ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ 
25/4ΚΟΖΙΤΣΕ17:30ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ 
25/4ΚΟΜΑΡΝΟ17:30ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ 
25/4ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ18:00ΖΙΛΙΝΑ 
25/4ΠΟΠΡΑΝΤ19:00ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ 
25/4ΣΚΑΛΙΤΣΑ20:00ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ 
26/4ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ11:30ΣΑΜΟΡΙΝ 
2/5ΠΟΥΧΟΦ18:00ΚΟΖΙΤΣΕ 
2/5ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ18:00ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ 
2/5ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ18:00ΣΚΑΛΙΤΣΑ 
3/5ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ11:30ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ 
3/5ΣΑΜΟΡΙΝ11:30ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ 
3/5ΖΙΛΙΝΑ11:30ΠΟΠΡΑΝΤ 
3/5ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ11:30ΚΟΜΑΡΝΟ 
3/5ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ18:00ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ 
8/5ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ18:00ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ 
9/5ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ18:00ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ 
9/5ΚΟΜΑΡΝΟ18:00ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ 
9/5ΚΟΖΙΤΣΕ18:00ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ 
9/5ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ18:00ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ 
9/5ΠΟΥΧΟΦ18:00ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ 
9/5ΣΚΑΛΙΤΣΑ20:00ΖΙΛΙΝΑ 
9/5ΠΟΠΡΑΝΤ20:00ΣΑΜΟΡΙΝ 
16/5ΠΟΥΧΟΦ18:00ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ 
16/5ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ18:00ΚΟΖΙΤΣΕ 
16/5ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ18:00ΠΟΠΡΑΝΤ 
16/5ΣΑΜΟΡΙΝ18:00ΣΚΑΛΙΤΣΑ 
16/5ΖΙΛΙΝΑ18:00ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ 
16/5ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ18:00ΚΟΜΑΡΝΟ 
16/5ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ18:00ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ 
16/5ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ18:00ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ 
23/5ΣΚΑΛΙΤΣΑ18:00ΡΑΖΕΜΠΕΡΟΚ ΙΙ 
23/5ΤΑΤΡΑΝ ΛΙΠΤΟΒΣΚΙ ΜΙΚΟΥΛΑΣ18:00ΣΑΜΟΡΙΝ 
23/5ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ18:00ΠΑΡΤΙΖΑΝ ΜΠΑΡΤΕΖΟΦ 
23/5ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ18:00ΣΛΑΒΟΤΖ ΤΡΕΒΙΖΟΦ 
23/5ΚΟΖΙΤΣΕ18:00ΑΡΤΜΕΝΤΙΑ 
23/5ΠΟΠΡΑΝΤ18:00ΠΟΥΧΟΦ 
23/5ΚΟΜΑΡΝΟ18:00ΖΙΛΙΝΑ 
23/5ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ18:00ΣΛΟΒΑΝ ΜΠΡΑΤΙΣΛΑΒΑ 
13/6ΣΚΑΛΙΤΣΑ18:00ΠΟΠΡΑΝΤ 
13/6ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ18:00ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ 
20/6ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ18:00ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ 
20/6ΠΟΠΡΑΝΤ18:00ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ 
27/6ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ18:00ΠΟΠΡΑΝΤ 
27/6ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ18:00ΣΚΑΛΙΤΣΑ 
27/6ΖΕΛΕΖΙΑΡΝΕ ΠΟΝΤΜΠΡΕΖΟΒΑ18:00ΖΙΛΙΝΑ 
4/7ΖΙΛΙΝΑ18:00ΠΟΠΡΑΝΤ 
4/7ΣΚΑΛΙΤΣΑ18:00ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ 
11/7ΣΚΑΛΙΤΣΑ18:00ΖΙΛΙΝΑ 
11/7ΝΤΑΜΠΝΙΚΑ ΝΑΝΤ ΒΑΧΟΜ18:00ΜΦΚ ΝΤΟΥΚΛΑ ΜΠΑΝΣΚΑ ΜΠΙΣΤΡΙΤΣΑ 
Κορυφαίες στοιχηματικές
Pamestoixima
  • Απόλυτη αξιοπιστία
  • Νέα εφαρμογή άψογη για Android & iOS
  • Live Streaming στα σπουδαία γεγονότα
  • Τώρα και με καζίνο!
Interwetten
  • Πολύ δυνατή στις αποδόσεις των φαβορί
  • Πρόγραμμα επιβράβευσης για όλους
  • Από τις παλιότερες στην Ελλάδα
Stoiximan
  • Πλούσιο πακέτο live streaming
  • 0% γκανιότα κάθε μέρα
    (αφορά την επιλογή "Νικητής αγώνα" πριν την έναρξη. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια)
  • Παίζει δυνατά σε web, Android και iOS
Bwin
  • Σπουδαίο παγκόσμιο brand name
  • Πολύ δυνατό live στοίχημα και cash out
  • 30.000+ γεγονότα για στοίχημα ανά μήνα
Betshop
  • Live Streaming σε μεγάλα ματς
  • Παιχνίδι και με ασιατικά χάντικαπ
  • Σούπερ αποδόσεις
Novibet
  • Στοιχηματική με βάση την Ελλάδα
  • Εξαιρετικές αποδόσεις και πολλά ειδικά
  • Ελληνική εξυπηρέτηση όλο το 24ωρο
Bet365
  • Παγκόσμιος στοιχηματικός κολοσσός!
  • Ασιάτικα χάντικαπ σε όλους τους αγώνες
  • Εξαιρετικές αποδόσεις, ειδικά στην Αγγλία
Sportingbet
  • Πολύ καλό πρόγραμμα επιβράβευσης*
  • 24ωρη εξυπηρέτηση στα ελληνικά
  • Καζίνο και poker πέραν του στοιχήματος
Τζίροι στοιχήματος
  • ΝΤΟΡΤΜΟΥΝΤ - ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ

    €1.119.286,00

  • ΛΕΒΕΡΚΟΥΖΕΝ - ΜΠΑΓΕΡΝ

    €1.007.332,00

  • ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥ - ΜΑΙΝΤΖ

    €721.649,00

  • ΛΕΙΨΙΑ - ΠΑΝΤΕΡΜΠΟΡΝ 07

    €564.348,20

  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤ - ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ

    €370.288,60

  • ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝ - ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ

    €196.638,80

  • ΡΕΓΚΕΝΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ 98

    €76.096,24

  • ΣΛΑΒΙΑ ΜΟΖΙΡ - ΝΕΜΑΝ ΓΚΡΟΝΤΝΟ

    €36.312,87

  • ΙΣΛΟΧ - ΡΟΥΧ ΜΠΡΕΣΤ

    €36.078,70

  • ΒΕΧΕΝ - ΝΤΙΝΑΜΟ ΔΡΕΣΔΗΣ

    €35.301,35

Δείτε όλους τους τζίρους...
Θεωρία στοιχήματος