Τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα επιστρέφουν με 0% γκανιότα! *Οροι&προϋποθέσεις | 21+Advertisement
Προγνωστικά στοιχήματος
Top 10 προγνωστικών
Παρολί LVERS

Γι αυτούς που κυνηγάνε τη μεγάλη ή και τη λίγο μικρότερη απόδοση, το YOUBET φέρνει την υπηρεσία ΠΑΡΟΛΙ LVERS.

Απλά όρισε το ποσό που θέλεις να ποντάρεις, την επιστροφή που θα ήθελες να πάρεις και τις αποδόσεις στις οποίες θέλεις να παίξεις, και το YOUBET θα σου προτείνει ένα παρολί με βάση σημεία τα οποία έχουν μεγάλη στατιστική πιθανότητα επαλήθευσης.

Βαθμολογίες - Στατιστικά

Ρωσία : 1η κατηγορία

#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
1ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ562717554121
2ΚΙΜΚΙ542716655019
3ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ542715933719
4ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ532716563925
5ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ482713953825
6ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ432712784230
7ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ432712783423
8ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ432712784335
9ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ392710983226
10ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ382710893129
11ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ36279992829
12ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ302779112329
13ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ292751482939
14ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ282777132340
15ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-22827610113234
16ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ272769122840
17ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β262768133845
18ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ192754182552
19ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ192747161444
20ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ192747162144
Άνοδος
Play off
Υποβιβασμός
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
1ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ341511132514
2ΚΙΜΚΙ33131102287
3ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ2714833219
4ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ2513742197
5ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ25137422110
6ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ25137422315
7ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ23137241710
8ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ22146441512
9ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ22145721310
10ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ21135621714
11ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ19144731821
12ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ17135261718
13ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ17144551317
14ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ16134451519
15ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β14134272022
16ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-212122641615
17ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ12143381427
18ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ11142571422
19ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ1114257518
20ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ10142481020
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
1ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ31141013186
2ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ2914851169
3ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ27148332111
4ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ26147522617
5ΚΙΜΚΙ21145632212
6ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ20145541713
7ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ19135441512
8ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ19125431411
9ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ16134452121
10ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ16134451617
11ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-216154471619
12ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ16134451418
13ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ14143561319
14ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β12142661823
15ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ1214338821
16ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ10131751118
17ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ9132381124
18ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ8132291019
19ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ813229926
20ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ71321101125
#ΟμάδαΣυνολικάΕντόςΕκτός
1ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ
2ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ
3ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ
4ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ
5ΚΙΜΚΙ
6ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ
7ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ
8ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ
9ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ
10ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ
11ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ
12ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2
13ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ
14ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ
15ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ
16ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ
17ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ
18ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β
19ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ
20ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ
Αγώνες
ΗμερΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
7/7/2019ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ1-2ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 
7/7/2019ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ2-5ΚΙΜΚΙ 
7/7/2019ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ0-2ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 
7/7/2019ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ0-1ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ 
7/7/2019ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ0-1ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ 
7/7/2019ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ0-3ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 
7/7/2019ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ0-1ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 
7/7/2019ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ0-1ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 
7/7/2019ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ0-1ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 
9/7/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ2-1ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 
13/7/2019ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β2-2ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ 
13/7/2019ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ2-0ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 
13/7/2019ΚΙΜΚΙ3-0ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ 
13/7/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ2-0ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ 
13/7/2019ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ1-0ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 
13/7/2019ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ0-0ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ 
13/7/2019ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ3-2ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ 
13/7/2019ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ2-1ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ 
13/7/2019ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-21-2ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 
13/7/2019ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ1-1ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 
19/7/2019ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ1-3ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 
20/7/2019ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ1-1ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 
20/7/2019ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ0-3ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 
20/7/2019ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ0-1ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 
20/7/2019ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ1-4ΚΙΜΚΙ 
20/7/2019ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ1-0ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 
20/7/2019ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ0-0ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 
20/7/2019ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ1-1ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 
20/7/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ0-2ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ 
20/7/2019ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ0-1ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ 
24/7/2019ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ2-0ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ 
24/7/2019ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β2-0ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 
24/7/2019ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-21-1ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ 
24/7/2019ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ1-1ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 
24/7/2019ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ1-1ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 
24/7/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ2-2ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 
24/7/2019ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ1-0ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 
24/7/2019ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ1-2ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ 
24/7/2019ΚΙΜΚΙ4-0ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ 
24/7/2019ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ0-2ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ 
28/7/2019ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ2-1ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 
28/7/2019ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ1-0ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ 
28/7/2019ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ0-1ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 
28/7/2019ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ2-1ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ 
28/7/2019ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ2-1ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 
28/7/2019ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ0-0ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ 
28/7/2019ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ1-1ΚΙΜΚΙ 
28/7/2019ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ1-0ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ 
28/7/2019ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ1-2ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 
29/7/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ1-1ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 
3/8/2019ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ2-0ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ 
3/8/2019ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ2-4ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 
3/8/2019ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ0-0ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ 
3/8/2019ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ0-0ΚΙΜΚΙ 
3/8/2019ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ1-3ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ 
3/8/2019ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ1-2ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ 
3/8/2019ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ2-1ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 
3/8/2019ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-20-1ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 
3/8/2019ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ0-0ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 
4/8/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ2-1ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 
10/8/2019ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ0-0ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 
10/8/2019ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ0-1ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 
10/8/2019ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ2-2ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ 
10/8/2019ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ0-1ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 
10/8/2019ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ0-3ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ 
10/8/2019ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ1-1ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 
10/8/2019ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ2-1ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ 
10/8/2019ΚΙΜΚΙ3-0ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 
10/8/2019ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ2-2ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 
10/8/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ2-1ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ 
14/8/2019ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ1-1ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ 
14/8/2019ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ1-2ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 
14/8/2019ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ0-0ΚΙΜΚΙ 
14/8/2019ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β1-2ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ 
14/8/2019ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ1-2ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 
14/8/2019ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ0-0ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ 
14/8/2019ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ0-2ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 
14/8/2019ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ1-2ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 
14/8/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ3-1ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ 
14/8/2019ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ2-1ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 
18/8/2019ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ3-0ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ 
18/8/2019ΚΙΜΚΙ3-2ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ 
18/8/2019ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ1-1ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ 
18/8/2019ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ2-3ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 
18/8/2019ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ2-3ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 
18/8/2019ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ1-1ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ 
18/8/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ3-1ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ 
18/8/2019ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-20-1ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 
18/8/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ1-1ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ 
20/8/2019ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β2-0ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ 
25/8/2019ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ3-0ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 
25/8/2019ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ1-1ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 
25/8/2019ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ1-0ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 
25/8/2019ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ0-1ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 
25/8/2019ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ0-1ΚΙΜΚΙ 
25/8/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ2-0ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ 
25/8/2019ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ0-0ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ 
25/8/2019ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ0-0ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 
25/8/2019ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ3-0ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ 
26/8/2019ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β0-1ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 
31/8/2019ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ0-2ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ 
31/8/2019ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ1-3ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ 
31/8/2019ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ0-1ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ 
31/8/2019ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ0-0ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 
31/8/2019ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ0-0ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ 
31/8/2019ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ1-4ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ 
31/8/2019ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ0-2ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 
31/8/2019ΚΙΜΚΙ1-0ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 
31/8/2019ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-22-2ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 
31/8/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ0-0ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 
7/9/2019ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ1-0ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ 
7/9/2019ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ2-2ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ 
7/9/2019ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ2-1ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 
7/9/2019ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ1-0ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 
7/9/2019ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β0-3ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 
7/9/2019ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ1-2ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 
7/9/2019ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ1-1ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ 
7/9/2019ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ2-1ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 
8/9/2019ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ1-5ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ 
8/9/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ1-0ΚΙΜΚΙ 
14/9/2019ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ0-0ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 
14/9/2019ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ2-2ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ 
14/9/2019ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ2-2ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 
14/9/2019ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ2-2ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 
14/9/2019ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ3-1ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ 
14/9/2019ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ2-2ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 
14/9/2019ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ2-0ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ 
14/9/2019ΚΙΜΚΙ1-0ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ 
14/9/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ2-1ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 
15/9/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ1-1ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 
20/9/2019ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ2-0ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ 
21/9/2019ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ1-1ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ 
21/9/2019ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β0-3ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ 
21/9/2019ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ1-0ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ 
21/9/2019ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ1-1ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 
21/9/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ2-1ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 
21/9/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ0-0ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 
21/9/2019ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ0-1ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 
21/9/2019ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ2-1ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 
21/9/2019ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ0-3ΚΙΜΚΙ 
29/9/2019ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ0-1ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 
29/9/2019ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ3-1ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ 
29/9/2019ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ2-1ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 
29/9/2019ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ3-2ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 
29/9/2019ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ2-1ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 
29/9/2019ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ0-2ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 
29/9/2019ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ1-0ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 
29/9/2019ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ5-3ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ 
29/9/2019ΚΙΜΚΙ0-1ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ 
30/9/2019ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-20-0ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ 
5/10/2019ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ1-1ΚΙΜΚΙ 
5/10/2019ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ2-2ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ 
5/10/2019ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ1-3ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ 
5/10/2019ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ2-2ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 
5/10/2019ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ0-1ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 
5/10/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ2-0ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ 
5/10/2019ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ0-0ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 
5/10/2019ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ4-1ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 
5/10/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ2-0ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 
5/10/2019ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ0-2ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ 
12/10/2019ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ0-0ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ 
12/10/2019ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β2-3ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 
12/10/2019ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ1-1ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 
12/10/2019ΚΙΜΚΙ4-0ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 
12/10/2019ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ2-3ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ 
12/10/2019ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ2-1ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 
12/10/2019ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ4-3ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 
12/10/2019ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-22-2ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ 
12/10/2019ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ0-1ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 
12/10/2019ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ1-0ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ 
19/10/2019ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ0-1ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ 
19/10/2019ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ1-1ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 
19/10/2019ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ1-0ΚΙΜΚΙ 
19/10/2019ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ0-3ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 
19/10/2019ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ2-1ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ 
19/10/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ0-0ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 
19/10/2019ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ0-4ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 
19/10/2019ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ2-1ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 
19/10/2019ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ1-0ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ 
19/10/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ0-1ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 
23/10/2019ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ2-0ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 
23/10/2019ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ1-1ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ 
23/10/2019ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β7-2ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ 
23/10/2019ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-22-2ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 
23/10/2019ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ2-0ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 
23/10/2019ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ2-2ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ 
23/10/2019ΚΙΜΚΙ1-0ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 
23/10/2019ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ0-2ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ 
23/10/2019ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ1-0ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ 
23/10/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ2-1ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ 
27/10/2019ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ3-0ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 
27/10/2019ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ1-1ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 
27/10/2019ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ0-2ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 
27/10/2019ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ0-1ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 
27/10/2019ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ0-3ΚΙΜΚΙ 
27/10/2019ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ1-1ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 
27/10/2019ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ0-1ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ 
27/10/2019ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ0-1ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ 
27/10/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ1-1ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 
27/10/2019ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ1-1ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 
3/11/2019ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ4-0ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 
3/11/2019ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ2-1ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 
3/11/2019ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ1-3ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 
3/11/2019ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β2-0ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 
3/11/2019ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ4-0ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ 
3/11/2019ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ2-1ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ 
3/11/2019ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ1-0ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ 
3/11/2019ΚΙΜΚΙ2-1ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ 
3/11/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ2-1ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ 
4/11/2019ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-21-0ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ 
9/11/2019ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ0-2ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ 
9/11/2019ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ3-2ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ 
9/11/2019ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ1-0ΚΙΜΚΙ 
9/11/2019ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ1-0ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 
9/11/2019ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ1-1ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 
9/11/2019ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ3-2ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 
9/11/2019ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ2-2ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 
9/11/2019ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ1-1ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 
9/11/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ0-1ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 
9/11/2019ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ3-0ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ 
13/11/2019ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β1-3ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 
13/11/2019ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ1-1ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ 
13/11/2019ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-24-0ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ 
13/11/2019ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ3-1ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 
13/11/2019ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ3-1ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 
13/11/2019ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ0-2ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ 
13/11/2019ΚΙΜΚΙ0-2ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 
13/11/2019ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ0-2ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 
13/11/2019ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ3-1ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ 
13/11/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ0-2ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 
17/11/2019ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ3-0ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 
17/11/2019ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ1-2ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ 
17/11/2019ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β0-2ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 
17/11/2019ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ2-2ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 
17/11/2019ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ1-1ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ 
17/11/2019ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ1-2ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ 
17/11/2019ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ0-0ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 
17/11/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ2-1ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 
17/11/2019ΚΙΜΚΙ3-1ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 
17/11/2019ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ1-0ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ 
23/11/2019ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β1-1ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ 
23/11/2019ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ1-0ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 
23/11/2019ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ3-0ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ 
23/11/2019ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ1-0ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ 
23/11/2019ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ1-0ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ 
23/11/2019ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ0-2ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 
23/11/2019ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ2-0ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 
23/11/2019ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-22-2ΚΙΜΚΙ 
23/11/2019ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ0-2ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 
23/11/2019ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ0-2ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 
9/3ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ1-3ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 
9/3ΚΙΜΚΙ3-0ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 
9/3ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ1-1ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ 
9/3ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ2-2ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 
9/3ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ0-0ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ 
9/3ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ2-3ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ 
9/3ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ1-1ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 
9/3ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ1-0ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ 
9/3ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ1-1ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 
10/3ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-21-2ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 
15/3ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ2-0ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 
15/3ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ2-1ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 
15/3ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ1-0ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 
15/3ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ2-2ΚΙΜΚΙ 
15/3ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ0-1ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 
15/3ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ3-0ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 
15/3ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ1-1ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ 
15/3ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ0-0ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 
15/3ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ1-0ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 
15/3ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ2-0ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 
22/3ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ08:00ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ 
22/3ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ10:00ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 
22/3ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ11:00ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 
22/3ΚΙΜΚΙ13:00ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 
22/3ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ14:00ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 
22/3ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ14:00ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ 
22/3ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ14:00ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 
22/3ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ16:00ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ 
22/3ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ16:00ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ 
23/3ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-215:00ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ 
29/3ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ14:00ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 
29/3ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ15:00ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 
29/3ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ15:00ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 
29/3ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β15:00ΚΙΜΚΙ 
29/3ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ15:00ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 
29/3ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ15:00ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ 
29/3ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ15:00ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ 
29/3ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ15:00ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ 
29/3ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ15:00ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 
29/3ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ15:00ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 
4/4ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ15:00ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ 
4/4ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ15:00ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ 
4/4ΚΙΜΚΙ15:00ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 
4/4ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ15:00ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ 
4/4ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ15:00ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 
4/4ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ15:00ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 
4/4ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ15:00ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 
4/4ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-215:00ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 
4/4ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ15:00ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ 
4/4ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ15:00ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 
8/4ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-215:00ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 
8/4ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ15:00ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ 
8/4ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ15:00ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ 
8/4ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ15:00ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 
8/4ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ15:00ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 
8/4ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ15:00ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ 
8/4ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ15:00ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ 
8/4ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ15:00ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 
8/4ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ15:00ΚΙΜΚΙ 
8/4ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β15:00ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 
12/4ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ15:00ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 
12/4ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ15:00ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 
12/4ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ15:00ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 
12/4ΚΙΜΚΙ15:00ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ 
12/4ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ15:00ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ 
12/4ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ15:00ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ 
12/4ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-215:00ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ 
12/4ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ15:00ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 
12/4ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ15:00ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 
12/4ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ15:00ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 
17/4ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ15:00ΚΙΜΚΙ 
18/4ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ15:00ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 
18/4ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ15:00ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ 
18/4ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ15:00ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ 
18/4ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β15:00ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 
18/4ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ15:00ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 
18/4ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ15:00ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 
18/4ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ15:00ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 
18/4ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ15:00ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ 
18/4ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ15:00ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ 
26/4ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ15:00ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 
26/4ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β15:00ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 
26/4ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ15:00ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 
26/4ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ15:00ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ 
26/4ΚΙΜΚΙ15:00ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ 
26/4ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-215:00ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ 
26/4ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ15:00ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ 
26/4ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ15:00ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 
26/4ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ15:00ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 
26/4ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ15:00ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 
2/5ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ15:00ΚΙΜΚΙ 
2/5ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ15:00ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 
2/5ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ15:00ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 
2/5ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ15:00ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 
2/5ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ15:00ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ 
2/5ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ15:00ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ 
2/5ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ15:00ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 
2/5ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ15:00ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 
2/5ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ15:00ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ 
2/5ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ15:00ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ 
6/5ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ15:00ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 
6/5ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β15:00ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ 
6/5ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ15:00ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ 
6/5ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ15:00ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ 
6/5ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ15:00ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ 
6/5ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-215:00ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 
6/5ΚΙΜΚΙ15:00ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 
6/5ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ15:00ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 
6/5ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ15:00ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 
6/5ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ15:00ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ 
10/5ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ15:00ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ 
10/5ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ15:00ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ 
10/5ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ15:00ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β 
10/5ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ15:00ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ 
10/5ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ15:00ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ 
10/5ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ15:00ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-2 
10/5ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ15:00ΚΙΜΚΙ 
10/5ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ15:00ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ 
10/5ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ15:00ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ 
10/5ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ15:00ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ 
16/5ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΜΟΣΧΑΣ15:00ΦΑΚΕΛ ΒΟΡΕΝΕΣΧ 
16/5ΣΠΑΡΤΑΚ Μ. Β15:00ΒΑΛΤΙΚΑ ΚΑΛΙΝΙΓΚΡΑΝΤ 
16/5ΣΙΝΙΚ ΓΙΑΡΟΣΛΑΒΛ15:00ΣΚΑ ΧΑΜΠΑΡΟΒΣΚ 
16/5ΝΕΦΤΕΧΙΜΙΚ15:00ΜΟΡΔΟΒΙΑ ΣΑΡΑΝΣΚ 
16/5ΤΟΜ ΤΟΜΣΚ15:00ΝΙΖΝΙ ΝΟΒΓΚΟΡΟΝΤ 
16/5ΚΡΑΣΝΟΝΤΑΡ-215:00ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΑΡΜΑΒΙΡ 
16/5ΚΙΜΚΙ15:00ΛΟΥΧ-ΕΝΕΡΤΖΙΑ ΒΛΑΔΙΒΟΣΤΟΚ 
16/5ΡΟΤΟΡ ΒΟΛΓΚΟΓΚΡΑΝΤ15:00ΑΒΑΝΓΚΑΡΝΤ ΚΟΥΡΣΚ 
16/5ΓΕΝΙΣΕΙ ΚΡΑΝΣΟΓΙΑΡΣΚ15:00ΤΕΚΣΤΙΛΣΧΙΚ-ΤΕΛΕΚΟΜ ΙΒΑΝΟΒΟ 
16/5ΤΣΕΡΤΑΝΟΒΟ15:00ΚΑΚΙΑ ΠΕΣΧΑΝΟΚΟΣΚΟΓΙΕ 
Κορυφαίες στοιχηματικές
Pamestoixima
  • Απόλυτη αξιοπιστία
  • Νέα εφαρμογή άψογη για Android & iOS
  • Live Streaming στα σπουδαία γεγονότα
  • Τώρα και με καζίνο!
Interwetten
  • Πολύ δυνατή στις αποδόσεις των φαβορί
  • Πρόγραμμα επιβράβευσης για όλους
  • Από τις παλιότερες στην Ελλάδα
Stoiximan
  • Πλούσιο πακέτο live streaming
  • 0% γκανιότα κάθε μέρα
    (αφορά την επιλογή "Νικητής αγώνα" πριν την έναρξη. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια)
  • Παίζει δυνατά σε web, Android και iOS
Bwin
  • Σπουδαίο παγκόσμιο brand name
  • Πολύ δυνατό live στοίχημα και cash out
  • 30.000+ γεγονότα για στοίχημα ανά μήνα
Betshop
  • Live Streaming σε μεγάλα ματς
  • Παιχνίδι και με ασιατικά χάντικαπ
  • Σούπερ αποδόσεις
Novibet
  • Στοιχηματική με βάση την Ελλάδα
  • Εξαιρετικές αποδόσεις και πολλά ειδικά
  • Ελληνική εξυπηρέτηση όλο το 24ωρο
Bet365
  • Παγκόσμιος στοιχηματικός κολοσσός!
  • Ασιάτικα χάντικαπ σε όλους τους αγώνες
  • Εξαιρετικές αποδόσεις, ειδικά στην Αγγλία
Sportingbet
  • Πολύ καλό πρόγραμμα επιβράβευσης*
  • 24ωρη εξυπηρέτηση στα ελληνικά
  • Καζίνο και poker πέραν του στοιχήματος
Τζίροι στοιχήματος
  • ΜΠΑΓΕΡΝ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤ

    €1.201.457,50

  • ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ

    €914.683,40

  • ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥ

    €648.189,30

  • ΜΑΙΝΤΖ - ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ

    €311.239,90

  • ΣΑΛΚΕ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ

    €272.748,30

  • ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΙΝΣΚ - ΣΑΧΤΑΡ ΣΟΛΙΓΚΟΡΣΚ

    €97.267,00

  • ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ - ΜΠΟΧΟΥΜ

    €63.539,40

  • ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ - ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝ

    €56.362,30

  • ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ - ΑΝΝΟΒΕΡΟ

    €45.404,50

  • ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ

    €43.207,92

Δείτε όλους τους τζίρους...
Θεωρία στοιχήματος