Η Super League επιστρέφει με 0% γκανιότα! *Οροι&προϋποθέσεις |21+Advertisement
Προγνωστικά στοιχήματος
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
5
Τένις
Formula 1
Top 10 προγνωστικών
Παρολί LVERS

Γι αυτούς που κυνηγάνε τη μεγάλη ή και τη λίγο μικρότερη απόδοση, το YOUBET φέρνει την υπηρεσία ΠΑΡΟΛΙ LVERS.

Απλά όρισε το ποσό που θέλεις να ποντάρεις, την επιστροφή που θα ήθελες να πάρεις και τις αποδόσεις στις οποίες θέλεις να παίξεις, και το YOUBET θα σου προτείνει ένα παρολί με βάση σημεία τα οποία έχουν μεγάλη στατιστική πιθανότητα επαλήθευσης.

Βαθμολογίες - Στατιστικά

Πολωνία : 3η κατηγορία

#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
1ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ472314544921
2ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ442313554125
3ΡΕΖΟΒΙΑ422312654221
4ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ422312653127
5ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ372391043523
6ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ362310673332
7ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ3323103103933
8ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.32239593335
9ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ30238693928
10ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ302393113336
11ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ302393113139
12ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ292385103031
13ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ29237882527
14ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ29237882831
15SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ282384111932
16ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ252367102536
17ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ162344151942
18ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ132334161750
Άνοδος
Play off
Υποβιβασμός
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
1ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ26128222412
2ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ26128222214
3ΡΕΖΟΒΙΑ24127322611
4ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ2311722138
5ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ22126422813
6ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ20126242015
7ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ20126242319
8ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.20116231815
9SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ20116231110
10ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ17134542414
11ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ16114431511
12ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ16114431614
13ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ16125161415
14ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ16125161925
15ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ13123451015
16ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ8122281223
17ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ711146716
18ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ68134611
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
1ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ2511812218
2ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ21125612012
3ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ19125431819
4ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ19155461925
5ΡΕΖΟΒΙΑ18115331610
6ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ18115331713
7ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ16114431512
8ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ14114251921
9ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ14114251214
10ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ13114161918
11ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ13104151514
12ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ13123451217
13ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.12123361520
14ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ10112451118
15ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ911236712
16ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ9123091226
17SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ812228822
18ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ511128527
#ΟμάδαΣυνολικάΕντόςΕκτός
1ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ
2ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ
3ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ
4ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ
5ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ
6SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ
7ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ
8ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ
9ΡΕΖΟΒΙΑ
10ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ
11ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ
12ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ
13ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ
14ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ
15ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ
16ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.
17ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ
18ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ
Αγώνες
ΗμερΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
27/7/2019ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ1-2ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ. 
27/7/2019ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ2-1ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ 
27/7/2019ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ3-2ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ 
27/7/2019ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ0-1ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ 
27/7/2019ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ1-3ΡΕΖΟΒΙΑ 
27/7/2019ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ1-2ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ 
27/7/2019ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ2-0SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ 
28/7/2019ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ1-3ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ 
28/7/2019ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ4-0ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ 
3/8/2019SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ1-3ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ 
3/8/2019ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.1-0ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ 
3/8/2019ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ0-2ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ 
3/8/2019ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ0-0ΡΕΖΟΒΙΑ 
3/8/2019ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ2-1ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ 
3/8/2019ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ4-1ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ 
3/8/2019ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ1-1ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ 
3/8/2019ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ0-0ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ 
4/8/2019ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ3-1ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ 
9/8/2019ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ2-0ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ. 
10/8/2019ΡΕΖΟΒΙΑ3-0ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ 
10/8/2019ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ0-2ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ 
10/8/2019ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ2-1ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ 
10/8/2019ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ0-0ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ 
10/8/2019ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ1-3ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ 
10/8/2019ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ1-1ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ 
10/8/2019ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ1-2ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ 
11/8/2019ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ2-0SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ 
17/8/2019SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ1-0ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ 
17/8/2019ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.1-3ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ 
17/8/2019ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ0-1ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ 
17/8/2019ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ2-0ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ 
17/8/2019ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ0-3ΡΕΖΟΒΙΑ 
17/8/2019ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ0-2ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ 
17/8/2019ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ4-1ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ 
17/8/2019ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ1-1ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ 
18/8/2019ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ1-3ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ 
21/8/2019ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ1-1SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ 
21/8/2019ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ0-1ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ. 
21/8/2019ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ2-1ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ 
21/8/2019ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ0-0ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ 
21/8/2019ΡΕΖΟΒΙΑ1-1ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ 
21/8/2019ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ2-2ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ 
21/8/2019ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ1-1ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ 
21/8/2019ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ1-2ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ 
21/8/2019ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ2-1ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ 
24/8/2019ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ1-0ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ 
24/8/2019ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ1-0ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ 
25/8/2019ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ1-0ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ 
25/8/2019ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.1-2ΡΕΖΟΒΙΑ 
25/8/2019SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ1-0ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ 
25/8/2019ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ1-2ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ 
25/8/2019ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ2-2ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ 
25/8/2019ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ1-0ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ 
25/8/2019ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ0-1ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ 
31/8/2019ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ0-2ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ 
31/8/2019ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ1-3ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ 
31/8/2019ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ2-3ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ. 
31/8/2019ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ2-0SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ 
31/8/2019ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ1-1ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ 
31/8/2019ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ3-1ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ 
1/9/2019ΡΕΖΟΒΙΑ0-1ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ 
1/9/2019ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ4-1ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ 
1/9/2019ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ1-1ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ 
7/9/2019ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.2-1ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ 
7/9/2019ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ1-1ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ 
7/9/2019SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ0-0ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ 
7/9/2019ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ0-2ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ 
7/9/2019ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ0-0ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ 
7/9/2019ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ1-3ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ 
7/9/2019ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ2-1ΡΕΖΟΒΙΑ 
8/9/2019ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ1-2ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ 
14/9/2019ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ2-4ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ 
14/9/2019ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ2-1ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ 
14/9/2019ΡΕΖΟΒΙΑ2-0SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ 
14/9/2019ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ3-1ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ 
14/9/2019ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ1-0ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ. 
14/9/2019ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ1-1ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ 
14/9/2019ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ1-1ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ 
15/9/2019ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ1-2ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ 
15/9/2019ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ1-4ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ 
18/9/2019ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ0-3ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ 
20/9/2019ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ1-0ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ 
21/9/2019ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ1-3ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ 
21/9/2019SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ2-1ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ 
21/9/2019ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ0-1ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ 
21/9/2019ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ3-2ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ. 
21/9/2019ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ1-2ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ 
21/9/2019ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ3-0ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ 
21/9/2019ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ2-1ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ 
22/9/2019ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ1-1ΡΕΖΟΒΙΑ 
28/9/2019ΡΕΖΟΒΙΑ3-0ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ 
28/9/2019ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ1-3ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ 
28/9/2019ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ2-1SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ 
28/9/2019ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ2-0ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ 
28/9/2019ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ1-0ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ 
29/9/2019ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ2-1ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ 
29/9/2019ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ2-2ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ 
29/9/2019ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.2-1ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ 
29/9/2019ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ2-1ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ 
5/10/2019ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ0-2ΡΕΖΟΒΙΑ 
5/10/2019ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ1-2ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ 
5/10/2019SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ3-2ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ 
5/10/2019ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ0-1ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ 
5/10/2019ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ0-0ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ 
5/10/2019ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ0-1ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ 
6/10/2019ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ2-2ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ 
6/10/2019ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ0-1ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ 
6/10/2019ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ1-0ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ. 
12/10/2019ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ2-0ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ 
12/10/2019ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ1-2ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ 
12/10/2019ΡΕΖΟΒΙΑ3-2ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ 
12/10/2019ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ3-2ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ 
12/10/2019ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ3-0ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ 
12/10/2019ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ7-3ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ 
13/10/2019ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ1-1ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ 
13/10/2019ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.3-0SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ 
19/10/2019ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ1-1ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ 
19/10/2019ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ1-1ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ 
19/10/2019ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ3-1ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ. 
19/10/2019SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ0-2ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ 
19/10/2019ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ1-1ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ 
19/10/2019ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ2-2ΡΕΖΟΒΙΑ 
19/10/2019ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ1-1ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ 
20/10/2019ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ0-1ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ 
20/10/2019ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ3-4ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ 
25/10/2019ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ2-1ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ 
25/10/2019ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ2-4ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ 
26/10/2019ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.2-1ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ 
26/10/2019ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ0-1ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ 
26/10/2019ΡΕΖΟΒΙΑ2-1ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ 
26/10/2019ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ1-2ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ 
26/10/2019ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ1-1SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ 
26/10/2019ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ2-1ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ 
27/10/2019ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ1-0ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ 
29/10/2019ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ0-1ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ 
2/11/2019ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ2-1ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ 
2/11/2019ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ0-1ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ 
2/11/2019ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ2-2ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ 
2/11/2019ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ5-0ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ 
2/11/2019ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ2-1ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ 
3/11/2019ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ1-1ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ. 
3/11/2019ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ2-0SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ 
3/11/2019ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ0-1ΡΕΖΟΒΙΑ 
3/11/2019ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ3-0ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ 
9/11/2019ΡΕΖΟΒΙΑ2-2ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ 
9/11/2019ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.2-2ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ 
9/11/2019SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ1-2ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ 
9/11/2019ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ2-0ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ 
9/11/2019ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ1-2ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ 
9/11/2019ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ2-0ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ 
9/11/2019ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ1-1ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ 
10/11/2019ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ0-0ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ 
10/11/2019ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ0-6ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ 
15/11/2019ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ4-0ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ 
16/11/2019ΡΕΖΟΒΙΑ3-2ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ 
16/11/2019ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ1-1ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ 
16/11/2019ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.3-2ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ 
16/11/2019ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ1-1ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ 
16/11/2019ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ1-0ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ 
17/11/2019ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ2-1ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ 
17/11/2019ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ2-1ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ 
23/11/2019ΡΕΖΟΒΙΑ0-1ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ 
23/11/2019ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ3-2ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ. 
23/11/2019ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ2-1ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ 
23/11/2019ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ1-1ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ 
23/11/2019ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ0-2SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ 
23/11/2019ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ0-3ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ 
23/11/2019ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ1-1ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ 
23/11/2019ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ4-0ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ 
24/11/2019ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ4-0ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ 
27/11/2019SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ1-0ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ 
30/11/2019ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.1-3ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ 
30/11/2019SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ0-0ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ 
30/11/2019ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ2-3ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ 
30/11/2019ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ0-2ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ 
30/11/2019ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ2-1ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ 
1/12/2019ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ2-1ΡΕΖΟΒΙΑ 
1/12/2019ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ1-2ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ 
1/12/2019ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ2-3ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ 
1/12/2019ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ1-2ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ 
29/2ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ2-1ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ 
29/2ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ3-1ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ 
29/2ΡΕΖΟΒΙΑ6-0ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ 
29/2ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ4-1SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ 
29/2ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ2-2ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ. 
29/2ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ0-0ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ 
29/2ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ5-0ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ 
1/3ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ2-1ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ 
1/3ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ2-2ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ 
7/3ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ0-0ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ 
7/3ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.0-0ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ 
7/3SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ1-0ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ 
7/3ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ1-0ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ 
7/3ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ1-2ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ 
7/3ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ1-0ΡΕΖΟΒΙΑ 
7/3ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ3-1ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ 
8/3ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ1-2ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ 
8/3ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ1-0ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ 
3/6ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ1-2ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ 
3/6ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ2-2ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ 
3/6ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ1-4ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ 
3/6ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ2-2ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ 
3/6ΡΕΖΟΒΙΑ1-1ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ. 
3/6ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ0-2ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ 
3/6ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ2-3ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ 
3/6ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ1-2SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ 
3/6ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ2-1ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ 
6/6ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ13:00ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ 
6/6ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ17:00ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ 
6/6ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ18:40ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ 
7/6ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ14:05ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ 
7/6ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ17:00ΡΕΖΟΒΙΑ 
7/6ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ17:00ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ 
7/6ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.17:00ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ 
7/6SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ18:30ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ 
7/6ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ19:00ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ 
12/6ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ18:00ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ 
13/6ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ16:00ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ 
13/6ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ18:00ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ 
13/6ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ18:00SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ 
13/6ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ18:00ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ. 
13/6ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ18:00ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ 
13/6ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ19:00ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ 
13/6ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ20:10ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ 
14/6ΡΕΖΟΒΙΑ14:05ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ 
17/6ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ13:00ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ 
17/6ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ17:00ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ 
17/6ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ18:00ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ 
17/6ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.18:00ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ 
17/6ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ18:00ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ 
17/6ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ18:00ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ 
17/6ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ18:05ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ 
17/6ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ18:40ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ 
17/6SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ19:00ΡΕΖΟΒΙΑ 
20/6ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ18:00ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ 
21/6ΡΕΖΟΒΙΑ14:05ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ 
21/6ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ16:00ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ 
21/6ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.17:00ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ 
21/6ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ19:00SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ 
21/6ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ19:00ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ 
21/6ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ19:00ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ 
21/6ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ19:00ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ 
21/6ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ20:10ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ 
27/6ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ13:00ΡΕΖΟΒΙΑ 
27/6ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ17:00ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ. 
27/6ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ18:00ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ 
27/6ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ18:00ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ 
27/6ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ18:00ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ 
27/6SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ18:30ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ 
27/6ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ18:40ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ 
28/6ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ14:05ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ 
28/6ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ19:00ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ 
1/7ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ17:00ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ 
1/7ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ18:00ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ 
1/7ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ18:00ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ 
1/7ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.18:00ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ 
1/7ΡΕΖΟΒΙΑ18:00ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ 
1/7ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ19:00ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ 
1/7ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ19:00ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ 
1/7ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ19:00SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ 
1/7ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ20:10ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ 
4/7ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ13:00ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ 
4/7ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ18:00ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ 
5/7ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ18:00ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ 
5/7ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ18:00ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ 
5/7SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ18:30ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ. 
5/7ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ18:40ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ 
5/7ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ19:00ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ 
5/7ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ19:00ΡΕΖΟΒΙΑ 
5/7ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ19:00ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ 
11/7ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ17:00SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ 
11/7ΡΕΖΟΒΙΑ18:00ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ 
11/7ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.18:00ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ 
11/7ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ18:00ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ 
11/7ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ19:00ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ 
11/7ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ19:00ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ 
12/7ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ16:00ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ 
12/7ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ18:40ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ 
12/7ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ19:00ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ 
15/7ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ13:00ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ. 
15/7ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ18:00ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ 
15/7ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ18:00ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ 
15/7SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ19:00ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ 
15/7ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ19:00ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ 
15/7ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ19:00ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ 
15/7ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ19:00ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ 
15/7ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ19:00ΡΕΖΟΒΙΑ 
15/7ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ20:10ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ 
18/7ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ18:00ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ 
18/7ΡΕΖΟΒΙΑ18:00ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ 
19/7ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ16:00ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ 
19/7ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ17:00ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ 
19/7ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ.17:00ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ 
19/7SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ18:30ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ 
19/7ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ18:40ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ 
19/7ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ19:00ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ 
19/7ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ19:00ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ 
25/7ΣΤΑΛ ΡΖΕΣΖΟΒ18:00SKRA ΤΣΕΣΤΟΤΣΟΒΑ 
25/7ΛΕΓΚΙΟΝΟΒΙΑ ΛΕΓΚΙΟ18:00ΓΚΟΡΝΙΚ ΛΕΤΖΝΑ 
25/7ΣΤΑΛ ΣΤΑΛΟΒΑ ΒΟΛΑ18:00ΠΟΓΚΟΝ ΣΙΕΝΤΛΤΣΕ 
25/7ΓΚΑΡΠΑΡΝΙΑ ΚΡΑΚΟΒΙΑΣ19:00ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ 
25/7ΛΕΧΙΑ ΙΙ ΠΟΖΝΑ19:00ΜΠΛΕΚΙΤΝΙ ΣΤΑΡΓΚΑΡΝΤ Σ. 
25/7ΠΟΛΚΟΒΙΤΣΕ19:00ΜΠΙΤΟΒΙΑ ΝΤΡΟΥΤΕΞ 
25/7ΕΛΑΝΑ ΤΟΡΟΥΝ19:00ΓΚΡΙΦ ΒΕΪΧΕΡΟΒΟ 
25/7ΚΑΤΟΒΙΤΣΕ19:00ΡΕΖΟΒΙΑ 
25/7ΒΙΤΖΕΦ ΛΟΤΖ20:10ΖΝΙΤΣΖ ΠΡΟΥΣΖΚΟΒ 
Κορυφαίες στοιχηματικές
Pamestoixima
  • Απόλυτη αξιοπιστία
  • Νέα εφαρμογή άψογη για Android & iOS
  • Live Streaming στα σπουδαία γεγονότα
  • Τώρα και με καζίνο!
Interwetten
  • Πολύ δυνατή στις αποδόσεις των φαβορί
  • Πρόγραμμα επιβράβευσης για όλους
  • Από τις παλιότερες στην Ελλάδα
Stoiximan
  • Πλούσιο πακέτο live streaming
  • 0% γκανιότα κάθε μέρα
    (αφορά την επιλογή "Νικητής αγώνα" πριν την έναρξη. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια)
  • Παίζει δυνατά σε web, Android και iOS
Bwin
  • Σπουδαίο παγκόσμιο brand name
  • Πολύ δυνατό live στοίχημα και cash out
  • 30.000+ γεγονότα για στοίχημα ανά μήνα
Betshop
  • Live Streaming σε μεγάλα ματς
  • Παιχνίδι και με ασιατικά χάντικαπ
  • Σούπερ αποδόσεις
Novibet
  • Στοιχηματική με βάση την Ελλάδα
  • Εξαιρετικές αποδόσεις και πολλά ειδικά
  • Ελληνική εξυπηρέτηση όλο το 24ωρο
Bet365
  • Παγκόσμιος στοιχηματικός κολοσσός!
  • Ασιάτικα χάντικαπ σε όλους τους αγώνες
  • Εξαιρετικές αποδόσεις, ειδικά στην Αγγλία
Sportingbet
  • Πολύ καλό πρόγραμμα επιβράβευσης*
  • 24ωρη εξυπηρέτηση στα ελληνικά
  • Καζίνο και poker πέραν του στοιχήματος
Τζίροι στοιχήματος
  • ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΤΟΝΤΕΛΑ

    €586.630,59

  • ΜΑΡΙΤΙΜΟ - ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ

    €121.570,60

  • ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝ

    €70.520,20

  • ΣΜΟΛΕΒΙΤΣΙ-STI (Ρ - ΓΚΟΡΟΝΤΕΓΙΑ (ΡΕΖ.

    €40.905,46

  • ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ - ΜΠΡΝΟ

    €29.818,11

  • ΕΛΒΑ - ΠΑΡΝΟΥ ΤΖΑΛΓΚΑΛΙΚ

    €24.530,74

  • ΛΙΜΟΝ - ΓΚΡΕΣΙΑ

    €18.625,88

  • MSV ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΚΟΛΩΝΙΑ (Γ)

    €17.530,14

  • ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ

    €17.146,49

  • ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ ΙΙ - ΠΑΡΝΟΥ ΒΑΡΠΟΥΣ

    €11.445,14

Δείτε όλους τους τζίρους...
Θεωρία στοιχήματος