Τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα επιστρέφουν με 0% γκανιότα! *Οροι&προϋποθέσεις | 21+Advertisement
Προγνωστικά στοιχήματος
Top 10 προγνωστικών
Παρολί LVERS

Γι αυτούς που κυνηγάνε τη μεγάλη ή και τη λίγο μικρότερη απόδοση, το YOUBET φέρνει την υπηρεσία ΠΑΡΟΛΙ LVERS.

Απλά όρισε το ποσό που θέλεις να ποντάρεις, την επιστροφή που θα ήθελες να πάρεις και τις αποδόσεις στις οποίες θέλεις να παίξεις, και το YOUBET θα σου προτείνει ένα παρολί με βάση σημεία τα οποία έχουν μεγάλη στατιστική πιθανότητα επαλήθευσης.

Βαθμολογίες - Στατιστικά

Πολωνία : 2η κατηγορία

#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
1ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ432213454221
2ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ432213453620
3ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ412213273521
4ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ362210663229
5ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ342281043327
6ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ342210483430
7Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ342210483636
8ΤΙΤΣΙ 7131228774336
9ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ29228593224
10ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ29228593336
11ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ29228593337
12ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ29228592027
13ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ262275102635
14ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ262275102130
15ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ252274112428
16ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ232265111929
17ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ192254131837
18ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ192254133145
Άνοδος
Play off
Υποβιβασμός
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
1ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ28119112910
2ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ23117221911
3ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ23117221611
4ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ2210712198
5ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ2110631169
6ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ21126332216
7ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ20106222013
8Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ20116232118
9ΤΙΤΣΙ 7119105412514
10ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ19135441612
11ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ18115332214
12ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ18115331211
13ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ1710523159
14ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ161144396
15ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ15114341818
16ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ12113351016
17ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ10133191323
18ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ411119621
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
1ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ2211641159
2ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ21126331712
3ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ18116051610
4ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ15114341311
5Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ14114251518
6ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ14114251518
7ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ14124261417
8ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ13122731718
9ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ13113441618
10ΤΙΤΣΙ 7112123361822
11ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ11113261010
12ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ1111326816
13ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ992341822
14ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ8102261121
15ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ812228919
16ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ792161023
17ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ7112181023
18ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ711218821
#ΟμάδαΣυνολικάΕντόςΕκτός
1ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ
2ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ
3ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ
4ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ
5Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ
6ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ
7ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ
8ΤΙΤΣΙ 71
9ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ
10ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ
11ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ
12ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ
13ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ
14ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ
15ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ
16ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ
17ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ
18ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ
Αγώνες
ΗμερΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
26/7/2019Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ5-0ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ 
26/7/2019ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ2-1ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ 
27/7/2019ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ2-1ΤΙΤΣΙ 71 
27/7/2019ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ1-1ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ 
27/7/2019ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ0-0ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ 
27/7/2019ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ3-0ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ 
27/7/2019ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ0-0ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ 
27/7/2019ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ1-1ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ 
27/7/2019ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ3-0ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 
2/8/2019ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ0-1ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ 
2/8/2019ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ1-2ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ 
2/8/2019ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ1-1ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ 
2/8/2019ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ0-1ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ 
3/8/2019ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ1-0ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ 
3/8/2019ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ2-1ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ 
3/8/2019ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ0-1Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ 
3/8/2019ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ2-1ΤΙΤΣΙ 71 
4/8/2019ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ0-1ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ 
9/8/2019Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ3-5ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ 
9/8/2019ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ2-1ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ 
10/8/2019ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ2-1ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ 
10/8/2019ΤΙΤΣΙ 714-1ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ 
10/8/2019ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ3-0ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ 
10/8/2019ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ1-2ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 
10/8/2019ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ2-0ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ 
11/8/2019ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ4-1ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ 
11/8/2019ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ1-2ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ 
17/8/2019ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ1-0ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ 
17/8/2019ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ0-2ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ 
17/8/2019ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ1-0ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ 
17/8/2019ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ1-1ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ 
21/8/2019ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ2-1ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ 
21/8/2019ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ2-2ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ 
21/8/2019ΤΙΤΣΙ 715-1ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ 
21/8/2019ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ1-0ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ 
21/8/2019ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ0-2ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ 
21/8/2019Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ1-2ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ 
21/8/2019ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ0-3ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ 
21/8/2019ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ1-2ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ 
21/8/2019ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ1-0ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 
24/8/2019ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ2-1Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ 
24/8/2019ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ0-0ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ 
24/8/2019ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ0-0ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ 
25/8/2019ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ1-2ΤΙΤΣΙ 71 
25/8/2019ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ1-1ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ 
25/8/2019ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ2-1ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ 
25/8/2019ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ0-1ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ 
25/8/2019ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ1-0ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ 
26/8/2019ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ1-0ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ 
30/8/2019ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ1-3ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ 
30/8/2019ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ1-1ΤΙΤΣΙ 71 
31/8/2019Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ2-1ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ 
31/8/2019ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ1-0ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 
31/8/2019ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ2-0ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ 
31/8/2019ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ2-2ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ 
1/9/2019ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ2-1ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ 
1/9/2019ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ1-2ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ 
1/9/2019ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ0-1ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ 
6/9/2019ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ0-2ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ 
7/9/2019ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ1-3ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ 
7/9/2019ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ2-3ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ 
7/9/2019ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ1-1ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ 
8/9/2019ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ1-1ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ 
13/9/2019ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ3-0ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ 
13/9/2019ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ1-0ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ 
13/9/2019ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ1-1ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 
14/9/2019ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ2-1ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ 
14/9/2019ΤΙΤΣΙ 712-1ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ 
14/9/2019ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ0-1ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ 
14/9/2019ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ1-1ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ 
14/9/2019ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ1-0ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ 
15/9/2019ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ2-2Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ 
18/9/2019Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ1-0ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ 
18/9/2019ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ1-2ΤΙΤΣΙ 71 
18/9/2019ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ2-1ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ 
18/9/2019ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ3-0ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ 
20/9/2019ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ0-0ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ 
21/9/2019ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ1-0ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ 
21/9/2019ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ1-3ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ 
21/9/2019ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ2-4ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ 
21/9/2019ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ3-2ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ 
21/9/2019ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ1-2ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ 
21/9/2019ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ0-1ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ 
22/9/2019ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ2-2ΤΙΤΣΙ 71 
22/9/2019Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ1-1ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ 
27/9/2019ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ3-2ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ 
28/9/2019ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ2-0ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ 
28/9/2019ΤΙΤΣΙ 712-3Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ 
28/9/2019ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ1-0ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ 
29/9/2019ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ2-1ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ 
29/9/2019ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ3-0ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ 
29/9/2019ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ0-3ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ 
29/9/2019ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ1-1ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ 
29/9/2019ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ3-1ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ 
4/10/2019ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ1-0ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ 
4/10/2019ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ3-1ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ 
5/10/2019ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ1-4ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ 
5/10/2019ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ0-0ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ 
5/10/2019ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ4-0ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ 
5/10/2019ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ1-2ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ 
5/10/2019ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ3-1ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 
5/10/2019ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ4-3ΤΙΤΣΙ 71 
6/10/2019Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ1-0ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ 
11/10/2019ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ1-1ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ 
11/10/2019ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ4-4ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ 
12/10/2019ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ1-3ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ 
12/10/2019ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ1-0Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ 
18/10/2019ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ1-0ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ 
18/10/2019ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ2-1ΤΙΤΣΙ 71 
18/10/2019ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ1-0ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ 
18/10/2019ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ5-1ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 
18/10/2019ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ4-1ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ 
19/10/2019Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ2-2ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ 
19/10/2019ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ2-3ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ 
19/10/2019ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ0-2ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ 
19/10/2019ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ2-1ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ 
22/10/2019ΤΙΤΣΙ 714-1ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ 
22/10/2019ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ1-0ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ 
22/10/2019ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ0-2ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ 
23/10/2019ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ3-0ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ 
24/10/2019ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ1-0ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ 
25/10/2019ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ0-0ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ 
25/10/2019ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ1-0ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ 
25/10/2019ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ1-1ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ 
26/10/2019ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ1-0ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ 
26/10/2019ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ2-0Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ 
26/10/2019ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ3-3ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ 
26/10/2019ΤΙΤΣΙ 711-1ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ 
27/10/2019ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ1-0ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ 
27/10/2019ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ0-2ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ 
2/11/2019ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ3-1ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ 
2/11/2019Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ3-1ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ 
2/11/2019ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ2-2ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ 
3/11/2019ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ3-1ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 
3/11/2019ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ2-0ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ 
3/11/2019ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ1-4ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ 
3/11/2019ΤΙΤΣΙ 711-0ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ 
3/11/2019ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ1-1ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ 
3/11/2019ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ1-1ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ 
8/11/2019ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ3-1Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ 
9/11/2019ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ1-3ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ 
9/11/2019ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ1-1ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ 
9/11/2019ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ2-2ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ 
9/11/2019ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ0-2ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ 
9/11/2019ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ2-0ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ 
9/11/2019ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ1-4ΤΙΤΣΙ 71 
9/11/2019ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ2-0ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ 
10/11/2019ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ1-1ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ 
16/11/2019ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ4-1ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ 
16/11/2019ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ0-1ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ 
16/11/2019ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ1-3ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ 
16/11/2019ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ2-2ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ 
16/11/2019ΤΙΤΣΙ 712-2ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ 
17/11/2019ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ0-2ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ 
22/11/2019ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ0-3ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ 
22/11/2019ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ2-1ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ 
22/11/2019ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ1-3ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 
22/11/2019ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ1-2ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ 
23/11/2019ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ1-2ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ 
23/11/2019Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ2-1ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ 
23/11/2019ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ4-0ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ 
23/11/2019ΤΙΤΣΙ 712-2ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ 
24/11/2019ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ0-0ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ 
26/11/2019ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ1-1ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ 
27/11/2019ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ3-0ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ 
27/11/2019ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ2-2Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ 
29/11/2019ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ1-0ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ 
30/11/2019ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ2-1ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ 
30/11/2019ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ1-2ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ 
30/11/2019ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ1-3Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ 
30/11/2019ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ0-1ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ 
1/12/2019ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ2-0ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ 
1/12/2019ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ3-0ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ 
1/12/2019ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ0-0ΤΙΤΣΙ 71 
1/12/2019ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ0-2ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ 
29/2ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ0-2ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ 
29/2ΤΙΤΣΙ 712-2ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 
29/2ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ0-0ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ 
29/2ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ4-2ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ 
29/2ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ1-2ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ 
1/3Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ0-5ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ 
1/3ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ4-0ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ 
1/3ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ1-3ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ 
2/3ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ3-0ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ 
6/3ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ1-0ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ 
7/3ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ5-1ΤΙΤΣΙ 71 
7/3ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ3-2ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ 
7/3ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ5-2ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ 
7/3ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ3-5ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ 
7/3ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ3-0ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ 
8/3ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ0-3ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ 
8/3ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ1-2Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ 
9/3ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ2-0ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ 
2/6ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ17:00ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ 
2/6ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ19:00ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ 
2/6ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ19:10ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 
2/6ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ21:00ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ 
2/6ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ21:40ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ 
3/6ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ19:10ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ 
3/6Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ21:40ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ 
4/6ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ19:10ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ 
4/6ΤΙΤΣΙ 7121:40ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ 
5/6ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ16:30ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ 
5/6ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ18:40ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ 
5/6ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ21:10ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ 
6/6ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ13:40ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ 
6/6ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ16:10Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ 
7/6ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ13:40ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ 
7/6ΤΙΤΣΙ 7116:10ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ 
7/6ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ18:00ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ 
7/6ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ18:00ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ 
12/6ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ16:30ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ 
12/6ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ18:40ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 
12/6ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ21:10ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ 
13/6ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ13:40ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ 
13/6ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ16:10ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ 
13/6ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ18:00ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ 
13/6ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ18:40ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ 
14/6ΤΙΤΣΙ 7116:10ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ 
14/6ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ18:00Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ 
16/6ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ17:00ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ 
16/6ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ19:10ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ 
16/6ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ21:40ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ 
17/6ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ17:00ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ 
17/6ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ19:00ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ 
17/6ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ19:10ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ 
17/6Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ21:40ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ 
18/6ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ19:10ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ 
18/6ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ21:40ΤΙΤΣΙ 71 
19/6ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ21:10ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ 
20/6ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ13:40ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ 
20/6ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ16:00ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ 
20/6ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ16:10Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ 
20/6ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ18:40ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ 
21/6ΤΙΤΣΙ 7113:40ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ 
21/6ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ16:00ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ 
21/6ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ16:00ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 
21/6ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ16:10ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ 
28/6ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ19:00ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ 
28/6ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ19:00ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ 
28/6ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ19:00ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ 
28/6ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ19:00ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 
28/6ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ19:00ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ 
28/6ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ19:00ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ 
28/6ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ19:00ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ 
28/6ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ19:00ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ 
28/6Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ19:00ΤΙΤΣΙ 71 
1/7ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ19:00Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ 
1/7ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ19:00ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ 
1/7ΤΙΤΣΙ 7119:00ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ 
1/7ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ19:00ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ 
1/7ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ19:00ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ 
1/7ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ19:00ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ 
1/7ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ19:00ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ 
1/7ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ19:00ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ 
1/7ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ19:00ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ 
5/7ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ19:00ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ 
5/7ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ19:00ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 
5/7ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ19:00ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ 
5/7ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ19:00ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ 
5/7ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ19:00ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ 
5/7Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ19:00ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ 
5/7ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ19:00ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ 
5/7ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ19:00ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ 
5/7ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ19:00ΤΙΤΣΙ 71 
12/7ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ19:00ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ 
12/7ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ19:00ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ 
12/7ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ19:00ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ 
12/7ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ19:00ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ 
12/7ΤΙΤΣΙ 7119:00ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ 
12/7ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ19:00ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ 
12/7ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ19:00ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ 
12/7ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ19:00Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ 
12/7ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ19:00ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ 
15/7ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ19:00ΤΙΤΣΙ 71 
15/7ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ19:00ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ 
15/7ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ19:00ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ 
15/7ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ19:00ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ 
15/7ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ19:00ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ 
15/7ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ19:00ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ 
15/7Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ19:00ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ 
15/7ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ19:00ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ 
15/7ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ19:00ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 
19/7ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ19:00ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ 
19/7ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ19:00ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ 
19/7ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ19:00ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ 
19/7ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ19:00Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ 
19/7ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ19:00ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ 
19/7ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ19:00ΤΙΤΣΙ 71 
19/7ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ19:00ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ 
19/7ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ19:00ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ 
19/7ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ19:00ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ 
25/7ΠΟΝΤΜΠΕΣΚΙΤΖΙΕ19:00ΣΧΡΟΜΠΡΙ ΓΚΛΟΓΚΟΒ 
25/7ΣΤΑΛ ΜΙΕΛΕΤΣ19:00ΧΟΝΙΣΑΝΣΚΑ ΧΟΝΙΤΣΕ 
25/7ΒΑΡΤΑ ΠΟΖΝΑΝ19:00ΣΤΟΜΙΛ ΟΛΣΤΖΙΝ 
25/7ΤΙΤΣΙ 7119:00ΜΠΕΛΤΣΑΤΟΦ 
25/7ΠΟΥΣΖΚΑ ΝΙΕΠΟΛΟΜΙΣΕ19:00ΡΑΝΤΟΜΙΑΚ 
25/7ΒΙΓΚΡΙ ΣΟΥΒΑΛΚΙ19:00ΖΑΓΚΛΕΜΠΙΕ ΣΟΣΝΟΒΙΕΤΣ 
25/7ΝΙΕΤΣΙΕΤΖΑ19:00ΟΝΤΡΑ ΟΠΟΛΕ 
25/7Ο. ΓΚΡΟΥΝΤΖΙΑΝΤΖ19:00ΣΑΝΤΕΤΣΙΑ 
25/7ΜΙΕΝΤΖ ΛΕΓΚΝΙΚΑ19:00ΓΚΣ ΓΙΑΣΤΡΕΜΠΙ 
Κορυφαίες στοιχηματικές
Pamestoixima
  • Απόλυτη αξιοπιστία
  • Νέα εφαρμογή άψογη για Android & iOS
  • Live Streaming στα σπουδαία γεγονότα
  • Τώρα και με καζίνο!
Interwetten
  • Πολύ δυνατή στις αποδόσεις των φαβορί
  • Πρόγραμμα επιβράβευσης για όλους
  • Από τις παλιότερες στην Ελλάδα
Stoiximan
  • Πλούσιο πακέτο live streaming
  • 0% γκανιότα κάθε μέρα
    (αφορά την επιλογή "Νικητής αγώνα" πριν την έναρξη. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια)
  • Παίζει δυνατά σε web, Android και iOS
Bwin
  • Σπουδαίο παγκόσμιο brand name
  • Πολύ δυνατό live στοίχημα και cash out
  • 30.000+ γεγονότα για στοίχημα ανά μήνα
Betshop
  • Live Streaming σε μεγάλα ματς
  • Παιχνίδι και με ασιατικά χάντικαπ
  • Σούπερ αποδόσεις
Novibet
  • Στοιχηματική με βάση την Ελλάδα
  • Εξαιρετικές αποδόσεις και πολλά ειδικά
  • Ελληνική εξυπηρέτηση όλο το 24ωρο
Bet365
  • Παγκόσμιος στοιχηματικός κολοσσός!
  • Ασιάτικα χάντικαπ σε όλους τους αγώνες
  • Εξαιρετικές αποδόσεις, ειδικά στην Αγγλία
Sportingbet
  • Πολύ καλό πρόγραμμα επιβράβευσης*
  • 24ωρη εξυπηρέτηση στα ελληνικά
  • Καζίνο και poker πέραν του στοιχήματος
Τζίροι στοιχήματος
  • ΜΠΑΓΕΡΝ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΝΤΙΣΕΛΝΤ

    €1.201.457,50

  • ΧΕΡΤΑ ΒΕΡΟΛΙΝΟΥ - ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ

    €914.683,40

  • ΒΟΛΦΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΦΡΑΝΚΦΟΥ

    €648.189,30

  • ΜΑΙΝΤΖ - ΧΟΦΕΝΧΑΪΜ

    €311.239,90

  • ΣΑΛΚΕ - ΒΕΡΝΤΕΡ ΒΡΕΜΗΣ

    €272.748,30

  • ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΙΝΣΚ - ΣΑΧΤΑΡ ΣΟΛΙΓΚΟΡΣΚ

    €97.267,00

  • ΝΥΡΕΜΒΕΡΓΗ - ΜΠΟΧΟΥΜ

    €63.539,40

  • ΧΟΛΣΤΑΪΝ ΚΙΕΛ - ΑΡΜΙΝΙΑ ΜΠΙΛΕΦΕΛΝ

    €56.362,30

  • ΣΑΝΤΧΑΟΥΖΕΝ - ΑΝΝΟΒΕΡΟ

    €45.404,50

  • ΣΛΑΒΙΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΓΙΑΜΠΛΟΝΕΤΣ

    €43.207,92

Δείτε όλους τους τζίρους...
Θεωρία στοιχήματος