Τα ευρωπαϊκά πρωταθλήματα επιστρέφουν με 0% γκανιότα! *Οροι&προϋποθέσεις | 21+Advertisement
Προγνωστικά στοιχήματος
Top 10 προγνωστικών
Παρολί LVERS

Γι αυτούς που κυνηγάνε τη μεγάλη ή και τη λίγο μικρότερη απόδοση, το YOUBET φέρνει την υπηρεσία ΠΑΡΟΛΙ LVERS.

Απλά όρισε το ποσό που θέλεις να ποντάρεις, την επιστροφή που θα ήθελες να πάρεις και τις αποδόσεις στις οποίες θέλεις να παίξεις, και το YOUBET θα σου προτείνει ένα παρολί με βάση σημεία τα οποία έχουν μεγάλη στατιστική πιθανότητα επαλήθευσης.

Βαθμολογίες - Στατιστικά

Κύπρος : Β Εθνική

#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
#ΟμάδαΣυνολικάΕντόςΕκτός
1ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ
2ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
3ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ
4ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ
5ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ
6ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ
7ΔΙΓΕΝΗΣ
8ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006
9ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ
10ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ
11ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ
12ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ
13ΥΨΩΝΑΣ
14ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ
15AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ
16ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ
Αγώνες
ΗμερΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
20/9/2019AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ0-0ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ 
21/9/2019ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 20063-1ΔΙΓΕΝΗΣ 
21/9/2019ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ2-2ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
21/9/2019ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ0-1ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 
21/9/2019ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ2-1ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 
21/9/2019ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ1-2ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 
21/9/2019ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ2-0ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 
22/9/2019ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1-0ΥΨΩΝΑΣ 
4/10/2019ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ1-0ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 
5/10/2019ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ1-2ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 
5/10/2019ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ4-1ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 
5/10/2019ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 20062-1AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ 
5/10/2019ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ2-2ΥΨΩΝΑΣ 
5/10/2019ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ0-0ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 
5/10/2019ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ3-2ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 
6/10/2019ΔΙΓΕΝΗΣ0-1ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
19/10/2019ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ1-0ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 
19/10/2019AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ1-1ΔΙΓΕΝΗΣ 
19/10/2019ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ1-1ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 
19/10/2019ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ2-2ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ 
19/10/2019ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ6-0ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 
19/10/2019ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ1-0ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
19/10/2019ΥΨΩΝΑΣ0-0ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 
25/10/2019ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ1-0ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 
26/10/2019ΔΙΓΕΝΗΣ2-2ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 
26/10/2019ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 20061-1ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 
26/10/2019AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ0-1ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 
26/10/2019ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ1-3ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 
26/10/2019ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ0-2ΥΨΩΝΑΣ 
26/10/2019ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ4-1ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 
27/10/2019ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ1-1ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
1/11/2019ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ2-1ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 
2/11/2019ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ2-1ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ 
2/11/2019ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ2-0ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 
2/11/2019ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ2-0AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ 
2/11/2019ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ0-4ΔΙΓΕΝΗΣ 
2/11/2019ΥΨΩΝΑΣ0-0ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
2/11/2019ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ9-0ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 
2/11/2019ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ2-0ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 
6/11/2019ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ1-2ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 
8/11/2019AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ0-1ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
9/11/2019ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ1-1ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 
9/11/2019ΔΙΓΕΝΗΣ0-2ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ 
9/11/2019ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 20060-2ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 
9/11/2019ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ1-0ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 
9/11/2019ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ1-2ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 
9/11/2019ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ0-0ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 
9/11/2019ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ2-0ΥΨΩΝΑΣ 
22/11/2019ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ0-0ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 
23/11/2019ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ3-0ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 
23/11/2019ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ1-1AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ 
23/11/2019ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ3-1ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 
23/11/2019ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ2-2ΔΙΓΕΝΗΣ 
23/11/2019ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ1-1ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
23/11/2019ΥΨΩΝΑΣ0-1ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 
24/11/2019ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ1-1ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 
29/11/2019ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ1-2ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 
30/11/2019ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ4-0ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 
30/11/2019ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ4-1ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 
30/11/2019ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ2-1AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ 
30/11/2019ΔΙΓΕΝΗΣ2-1ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 
30/11/2019ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ0-1ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 
30/11/2019ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ1-0ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
1/12/2019ΥΨΩΝΑΣ1-2ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 
6/12/2019AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ2-0ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 
7/12/2019ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ2-2ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ 
7/12/2019ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ0-3ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 
7/12/2019ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ4-2ΔΙΓΕΝΗΣ 
7/12/2019ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ3-0ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
7/12/2019ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1-0ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 
7/12/2019ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ6-1ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 
8/12/2019ΥΨΩΝΑΣ0-5ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 
13/12/2019ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ1-3ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
14/12/2019ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ4-2ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 
14/12/2019ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 20063-0ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 
14/12/2019ΔΙΓΕΝΗΣ0-2AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ 
14/12/2019ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ2-0ΥΨΩΝΑΣ 
15/12/2019ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ0-2ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 
18/12/2019ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ0-1ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 
20/12/2019ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ1-2ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 
21/12/2019ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ0-2ΔΙΓΕΝΗΣ 
21/12/2019ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ3-0ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ 
21/12/2019ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ2-2ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 
21/12/2019ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ1-0AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ 
21/12/2019ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ1-2ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 
22/12/2019ΥΨΩΝΑΣ1-0ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 
22/12/2019ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1-0ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
3/1ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ4-3ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 
4/1ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ1-0ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 
4/1ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 20060-1ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
4/1AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ2-0ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 
4/1ΔΙΓΕΝΗΣ1-0ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 
4/1ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ2-0ΥΨΩΝΑΣ 
4/1ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ2-3ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 
8/1ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ0-0ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 
10/1ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ4-1ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 
11/1ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ2-0AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ 
11/1ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ3-1ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 
11/1ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ2-0ΔΙΓΕΝΗΣ 
11/1ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ0-1ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
11/1ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ1-2ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 
12/1ΥΨΩΝΑΣ2-1ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 
12/1ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ3-0ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 
15/1ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ1-2ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 
25/1ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ1-3ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
25/1ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ1-0ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 
25/1ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ3-1ΥΨΩΝΑΣ 
25/1ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ3-1ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 
26/1AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ2-0ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 
26/1ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 20060-0ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ 
26/1ΔΙΓΕΝΗΣ1-0ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 
26/1ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ2-1ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 
1/2ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ3-1AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ 
1/2ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ0-1ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
1/2ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ0-1ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ 
1/2ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1-0ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 
1/2ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ1-2ΔΙΓΕΝΗΣ 
1/2ΥΨΩΝΑΣ0-0ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 
1/2ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ0-1ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 
1/2ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ1-1ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 
7/2ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ1-1ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 
8/2AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ0-1ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
8/2ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ0-1ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 
8/2ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ2-0ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 
8/2ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ1-0ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
8/2ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 20061-0ΥΨΩΝΑΣ 
8/2ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ2-1ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 
8/2ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ2-0ΔΙΓΕΝΗΣ 
14/2ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ1-0ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 
15/2ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ1-0ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ 
15/2ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ4-2AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ 
15/2ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ2-1ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 
15/2ΔΙΓΕΝΗΣ2-0ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 
15/2ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ1-2ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 
16/2ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ0-0ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 
16/2ΥΨΩΝΑΣ1-5ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 
21/2ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ0-0ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 
22/2ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ2-1ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 
22/2AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ0-2ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ 
22/2ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ4-4ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
22/2ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 20062-0ΔΙΓΕΝΗΣ 
22/2ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ4-2ΥΨΩΝΑΣ 
22/2ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ3-0ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 
22/2ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ1-0ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 
28/2ΥΨΩΝΑΣ0-0ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 
28/2ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ0-1ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 
29/2ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ2-3ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 
29/2ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ1-2ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 
29/2ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ1-0AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ 
29/2ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ3-1ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 
29/2ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ2-3ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
1/3ΔΙΓΕΝΗΣ2-1ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 
6/3ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ1-0ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
7/3ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ0-0ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 
7/3AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ5-1ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 
7/3ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ4-1ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ 
7/3ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ1-1ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 
7/3ΥΨΩΝΑΣ2-1ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 
7/3ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ1-0ΔΙΓΕΝΗΣ 
8/3ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ2-1ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 
13/3ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ18:00ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 
14/3ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ14:30ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 
14/3ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ15:30ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 
14/3ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ15:30ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 
14/3ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 200615:30ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 
14/3ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ15:30ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
14/3ΔΙΓΕΝΗΣ15:30ΥΨΩΝΑΣ 
15/3ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ15:30AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ 
20/3ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ18:00ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 
21/3AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ15:30ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 
21/3ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ15:30ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 
21/3ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ15:30ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 
21/3ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ15:30ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 
21/3ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 200615:30ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
21/3ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ15:30ΥΨΩΝΑΣ 
22/3ΔΙΓΕΝΗΣ15:30ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 
3/4ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ18:00ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 
4/4ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ15:30ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 
4/4ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ15:30ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ 
4/4ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ15:30ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 
4/4ΥΨΩΝΑΣ15:30ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 
4/4ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ15:30ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 
5/4ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ15:30AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ 
5/4ΔΙΓΕΝΗΣ15:30ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 
11/4ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ16:00ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
11/4ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ16:00ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 
11/4AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ16:00ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 
11/4ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ16:00ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 
11/4ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ16:00ΔΙΓΕΝΗΣ 
11/4ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 200616:00ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 
11/4ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ16:00ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
11/4ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ16:00ΥΨΩΝΑΣ 
25/4ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ16:00ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 
25/4ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ16:00ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 
25/4ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ16:00ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 
25/4ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ16:00AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ 
25/4ΥΨΩΝΑΣ16:00ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
25/4ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ16:00ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 
25/4ΔΙΓΕΝΗΣ16:00ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 
25/4ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ16:00ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 
2/5AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ16:00ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 
2/5ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ16:00ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ 
2/5ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ16:00ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 
2/5ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ16:00ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
2/5ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ16:00ΔΙΓΕΝΗΣ 
2/5ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ16:00ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 
2/5ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 200616:00ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 
2/5ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ16:00ΥΨΩΝΑΣ 
9/5ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ16:00ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ 
9/5ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ16:00AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ 
9/5ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ16:00ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ 
9/5ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ16:00ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ 
9/5ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 200616:00ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ 
9/5ΔΙΓΕΝΗΣ16:00ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
9/5ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ16:00ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ 
9/5ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ16:00ΥΨΩΝΑΣ 
16/5ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΛΕΜΙΔΙΩΝ16:00ΟΘΕΛΛΟΣ ΑΘΗΑΙΝΟΥ 
16/5AΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΕΡΙΑΣ16:00ΑΣΙΛ ΛΥΣΗΣ 
16/5ΑΓΙΑ ΝΑΠΑ16:00ΕΡΜΗΣ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ 
16/5ΑΡΗΣ ΛΕΜΕΣΟΥ16:00ΟΝΗΣΙΛΟΣ ΣΩΤΗΡΑ 
16/5ΥΨΩΝΑΣ16:00ΔΙΓΕΝΗΣ 
16/5ΑΛΚΗ ΟΡΟΚΛΙΝΗ16:00ΞΥΛΟΤΥΜΠΟΥ 2006 
16/5ΑΕΖ ΖΑΚΑΚΙΟΥ16:00ΟΜΟΝΟΙΑ ΨΕΥΔΑ 
16/5ΟΜΟΝΟΙΑ ΑΡΑΔΙΠΠΟΥ16:00ΑΚΡΙΤΑΣ ΧΛΩΡΑΚΑΣ 
Κορυφαίες στοιχηματικές
Pamestoixima
  • Απόλυτη αξιοπιστία
  • Νέα εφαρμογή άψογη για Android & iOS
  • Live Streaming στα σπουδαία γεγονότα
  • Τώρα και με καζίνο!
Interwetten
  • Πολύ δυνατή στις αποδόσεις των φαβορί
  • Πρόγραμμα επιβράβευσης για όλους
  • Από τις παλιότερες στην Ελλάδα
Stoiximan
  • Πλούσιο πακέτο live streaming
  • 0% γκανιότα κάθε μέρα
    (αφορά την επιλογή "Νικητής αγώνα" πριν την έναρξη. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια)
  • Παίζει δυνατά σε web, Android και iOS
Bwin
  • Σπουδαίο παγκόσμιο brand name
  • Πολύ δυνατό live στοίχημα και cash out
  • 30.000+ γεγονότα για στοίχημα ανά μήνα
Betshop
  • Live Streaming σε μεγάλα ματς
  • Παιχνίδι και με ασιατικά χάντικαπ
  • Σούπερ αποδόσεις
Novibet
  • Στοιχηματική με βάση την Ελλάδα
  • Εξαιρετικές αποδόσεις και πολλά ειδικά
  • Ελληνική εξυπηρέτηση όλο το 24ωρο
Bet365
  • Παγκόσμιος στοιχηματικός κολοσσός!
  • Ασιάτικα χάντικαπ σε όλους τους αγώνες
  • Εξαιρετικές αποδόσεις, ειδικά στην Αγγλία
Sportingbet
  • Πολύ καλό πρόγραμμα επιβράβευσης*
  • 24ωρη εξυπηρέτηση στα ελληνικά
  • Καζίνο και poker πέραν του στοιχήματος
Τζίροι στοιχήματος
  • ΣΤΟΥΤΓΑΡΔΗ - ΑΜΒΟΥΡΓΟ

    €294.061,40

  • ΑΑΡΧΟΥΣ - ΡΑΝΤΕΡΣ

    €98.240,80

  • ΓΚΟΡΟΝΤΕΓΙΑ (ΡΕΖ. - ΝΕΜΑΝ ΓΚΡΟΝΤΝΟ (Ρ

    €48.213,79

  • ΓΟΥΑΔΕΛΟΥΠΗ - ΠΕΡΕΖ ΖΕΛΕΝΤΟΝ

    €44.072,62

  • ΣΚΑΛΑ - ΑΡΓΚΙΡ

    €43.797,51

  • ΚΛΑΚΣΒΙΚ - ΕΜΠ ΣΤΡΕΙΜΟΥΡ

    €40.945,29

  • ΟΥΣΤΙ ΝΑΝΤ ΛΑΜΠΕΜ - ΜΠΡΝΟ

    €24.149,20

  • ΤΟΡΠΕΝΤΟ ΖΟΝΤΙΝΟ - ΣΜΟΛΕΒΙΤΣΙ-STI (Ρ

    €24.028,87

  • ΚΟΠΕΤΝΤΑΓΚ ΑΣΓΚΑΜ - ΑΛΤΙΝ ΑΣΙΡ

    €21.729,44

  • ΤΟΡΣΑΒΝ - ΒΙΚΙΝΓΚΟΥΡ

    €16.646,28

Δείτε όλους τους τζίρους...
Θεωρία στοιχήματος