Γι αυτούς που κυνηγάνε τη μεγάλη ή και τη λίγο μικρότερη απόδοση, το YOUBET φέρνει την υπηρεσία ΠΑΡΟΛΙ L❤VERS.
Απλά όρισε το ποσό που θέλεις να ποντάρεις, την επιστροφή που θα ήθελες να πάρεις και τις αποδόσεις στις οποίες θέλεις να παίξεις, και το YOUBET θα σου προτείνει ένα παρολί με βάση σημεία τα οποία έχουν μεγάλη στατιστική πιθανότητα επαλήθευσης.
# | Ομάδα | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | 75 | 33 | 24 | 3 | 6 | 61 | 18 |
2 | ΤΟΡΕΣ | 63 | 33 | 17 | 12 | 4 | 52 | 18 |
3 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | 63 | 33 | 19 | 6 | 8 | 53 | 35 |
4 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | 61 | 33 | 18 | 7 | 8 | 48 | 36 |
5 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | 58 | 33 | 17 | 7 | 9 | 56 | 41 |
6 | ΣΙΝΘΙΑ | 52 | 33 | 15 | 7 | 11 | 56 | 43 |
7 | ΑΠΡΙΛΙΑ | 51 | 33 | 15 | 6 | 12 | 44 | 37 |
8 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | 47 | 33 | 13 | 8 | 12 | 43 | 35 |
9 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | 46 | 33 | 13 | 7 | 13 | 44 | 43 |
10 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | 46 | 33 | 14 | 4 | 15 | 51 | 57 |
11 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | 44 | 33 | 12 | 8 | 13 | 48 | 49 |
12 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | 36 | 33 | 10 | 6 | 17 | 45 | 59 |
13 | ΚΑΣΙΝΟ | 35 | 33 | 8 | 11 | 14 | 35 | 49 |
14 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | 35 | 33 | 9 | 8 | 16 | 32 | 52 |
15 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | 28 | 33 | 6 | 10 | 17 | 32 | 52 |
16 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | 28 | 33 | 7 | 7 | 19 | 32 | 63 |
17 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | 27 | 33 | 6 | 9 | 18 | 28 | 46 |
18 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | 26 | 33 | 5 | 12 | 16 | 35 | 62 |
# | Ομάδα | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | 46 | 17 | 15 | 1 | 1 | 35 | 6 |
2 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | 38 | 17 | 12 | 2 | 3 | 35 | 17 |
3 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | 33 | 16 | 10 | 3 | 3 | 26 | 14 |
4 | ΤΟΡΕΣ | 30 | 16 | 8 | 6 | 2 | 29 | 11 |
5 | ΣΙΝΘΙΑ | 29 | 16 | 9 | 2 | 5 | 33 | 19 |
6 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | 28 | 16 | 8 | 4 | 4 | 22 | 14 |
7 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | 27 | 16 | 8 | 3 | 5 | 27 | 24 |
8 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | 26 | 16 | 8 | 2 | 6 | 23 | 20 |
9 | ΑΠΡΙΛΙΑ | 26 | 17 | 8 | 2 | 7 | 24 | 22 |
10 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | 24 | 17 | 7 | 3 | 7 | 28 | 29 |
11 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | 24 | 17 | 7 | 3 | 7 | 21 | 28 |
12 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | 23 | 16 | 6 | 5 | 5 | 19 | 14 |
13 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | 22 | 17 | 5 | 7 | 5 | 21 | 20 |
14 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | 22 | 17 | 5 | 7 | 5 | 22 | 22 |
15 | ΚΑΣΙΝΟ | 16 | 16 | 3 | 7 | 6 | 14 | 22 |
16 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | 16 | 17 | 4 | 4 | 9 | 15 | 29 |
17 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | 15 | 16 | 3 | 6 | 7 | 16 | 25 |
18 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | 14 | 17 | 4 | 2 | 11 | 20 | 29 |
# | Ομάδα | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΤΟΡΕΣ | 33 | 17 | 9 | 6 | 2 | 23 | 7 |
2 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | 33 | 17 | 10 | 3 | 4 | 26 | 22 |
3 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | 30 | 17 | 9 | 3 | 5 | 27 | 21 |
4 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | 29 | 16 | 9 | 2 | 5 | 26 | 12 |
5 | ΑΠΡΙΛΙΑ | 25 | 16 | 7 | 4 | 5 | 20 | 15 |
6 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | 24 | 17 | 7 | 3 | 7 | 24 | 21 |
7 | ΣΙΝΘΙΑ | 23 | 17 | 6 | 5 | 6 | 23 | 24 |
8 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | 22 | 16 | 7 | 1 | 8 | 26 | 27 |
9 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | 20 | 17 | 5 | 5 | 7 | 21 | 23 |
10 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | 20 | 16 | 5 | 5 | 6 | 21 | 24 |
11 | ΚΑΣΙΝΟ | 19 | 17 | 5 | 4 | 8 | 21 | 27 |
12 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | 19 | 17 | 6 | 1 | 10 | 24 | 33 |
13 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | 13 | 16 | 2 | 7 | 7 | 8 | 17 |
14 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | 12 | 16 | 3 | 3 | 10 | 17 | 30 |
15 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | 12 | 16 | 3 | 3 | 10 | 17 | 34 |
16 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | 12 | 17 | 2 | 6 | 9 | 19 | 37 |
17 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | 11 | 16 | 2 | 5 | 9 | 11 | 24 |
18 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | 6 | 16 | 1 | 3 | 12 | 11 | 32 |
# | Ομάδα | Συνολικά | Εντός | Εκτός |
---|---|---|---|---|
1 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | |||
2 | ΤΟΡΕΣ | |||
3 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | |||
4 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | |||
5 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | |||
6 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | |||
7 | ΣΙΝΘΙΑ | |||
8 | ΑΠΡΙΛΙΑ | |||
9 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | |||
10 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | |||
11 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | |||
12 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | |||
13 | ΚΑΣΙΝΟ | |||
14 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | |||
15 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | |||
16 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | |||
17 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | |||
18 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ |
Ημερ | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
19/9/2021 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | 3-2 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | |
19/9/2021 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | 0-0 | ΣΙΝΘΙΑ | |
19/9/2021 | ΤΟΡΕΣ | 0-1 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | |
19/9/2021 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | 3-3 | ΑΠΡΙΛΙΑ | |
19/9/2021 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | 2-0 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | |
19/9/2021 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | 2-2 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | |
19/9/2021 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | 0-2 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | |
19/9/2021 | ΚΑΣΙΝΟ | 3-2 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | |
19/9/2021 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | 1-1 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | |
26/9/2021 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | 2-1 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | |
26/9/2021 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | 2-4 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | |
26/9/2021 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | 0-2 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | |
26/9/2021 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | 1-0 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | |
26/9/2021 | ΣΙΝΘΙΑ | 0-1 | ΚΑΣΙΝΟ | |
26/9/2021 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | 1-2 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | |
26/9/2021 | ΑΠΡΙΛΙΑ | 1-0 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | |
26/9/2021 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | 3-0 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | |
26/9/2021 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | 0-0 | ΤΟΡΕΣ | |
3/10/2021 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | 1-1 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | |
3/10/2021 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | 1-2 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | |
3/10/2021 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | 0-3 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | |
3/10/2021 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | 0-0 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | |
3/10/2021 | ΤΟΡΕΣ | 4-0 | ΚΑΣΙΝΟ | |
3/10/2021 | ΑΠΡΙΛΙΑ | 1-0 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | |
3/10/2021 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | 3-3 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | |
3/10/2021 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | 1-0 | ΣΙΝΘΙΑ | |
3/10/2021 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | 1-0 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | |
9/10/2021 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | 1-3 | ΑΠΡΙΛΙΑ | |
10/10/2021 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | 1-2 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | |
10/10/2021 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | 4-0 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | |
10/10/2021 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | 1-2 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | |
10/10/2021 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | 3-1 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | |
10/10/2021 | ΣΙΝΘΙΑ | 1-2 | ΤΟΡΕΣ | |
10/10/2021 | ΚΑΣΙΝΟ | 1-3 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | |
10/10/2021 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | 0-1 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | |
10/10/2021 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | 3-1 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | |
16/10/2021 | ΤΟΡΕΣ | 4-1 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | |
17/10/2021 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | 0-3 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | |
17/10/2021 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | 0-2 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | |
17/10/2021 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | 1-0 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | |
17/10/2021 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | 2-1 | ΚΑΣΙΝΟ | |
17/10/2021 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | 4-2 | ΣΙΝΘΙΑ | |
17/10/2021 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | 4-0 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | |
17/10/2021 | ΑΠΡΙΛΙΑ | 2-1 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | |
23/10/2021 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | 0-1 | ΑΠΡΙΛΙΑ | |
23/10/2021 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | 2-4 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | |
24/10/2021 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | 2-0 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | |
24/10/2021 | ΚΑΣΙΝΟ | 1-3 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | |
24/10/2021 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | 1-0 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | |
24/10/2021 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | 1-2 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | |
24/10/2021 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | 1-2 | ΤΟΡΕΣ | |
24/10/2021 | ΣΙΝΘΙΑ | 2-1 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | |
27/10/2021 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | 1-0 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | |
30/10/2021 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | 4-1 | ΣΙΝΘΙΑ | |
30/10/2021 | ΑΠΡΙΛΙΑ | 3-0 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | |
31/10/2021 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | 0-0 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | |
31/10/2021 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | 0-1 | ΚΑΣΙΝΟ | |
31/10/2021 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | 2-1 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | |
31/10/2021 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | 1-1 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | |
31/10/2021 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | 1-0 | ΤΟΡΕΣ | |
31/10/2021 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | 0-2 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | |
31/10/2021 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | 1-1 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | |
6/11/2021 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | 0-1 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | |
7/11/2021 | ΚΑΣΙΝΟ | 1-0 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | |
7/11/2021 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | 1-1 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | |
7/11/2021 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | 2-0 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | |
7/11/2021 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | 0-4 | ΑΠΡΙΛΙΑ | |
7/11/2021 | ΤΟΡΕΣ | 1-0 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | |
7/11/2021 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | 2-1 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | |
7/11/2021 | ΣΙΝΘΙΑ | 1-2 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | |
13/11/2021 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | 0-2 | ΤΟΡΕΣ | |
14/11/2021 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | 0-2 | ΚΑΣΙΝΟ | |
14/11/2021 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | 1-4 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | |
14/11/2021 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | 2-0 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | |
14/11/2021 | ΑΠΡΙΛΙΑ | 1-2 | ΣΙΝΘΙΑ | |
14/11/2021 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | 0-1 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | |
14/11/2021 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | 0-3 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | |
14/11/2021 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | 1-2 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | |
17/11/2021 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | 1-1 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | |
20/11/2021 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | 1-1 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | |
20/11/2021 | ΚΑΣΙΝΟ | 0-2 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | |
20/11/2021 | ΣΙΝΘΙΑ | 5-2 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | |
21/11/2021 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | 1-1 | ΑΠΡΙΛΙΑ | |
21/11/2021 | ΤΟΡΕΣ | 4-0 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | |
21/11/2021 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | 3-0 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | |
21/11/2021 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | 1-2 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | |
21/11/2021 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | 2-2 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | |
21/11/2021 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | 3-2 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | |
24/11/2021 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | 1-3 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | |
27/11/2021 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | 0-3 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | |
28/11/2021 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | 3-1 | ΚΑΣΙΝΟ | |
28/11/2021 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | 1-1 | ΣΙΝΘΙΑ | |
28/11/2021 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | 1-0 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | |
28/11/2021 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | 0-0 | ΤΟΡΕΣ | |
28/11/2021 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | 1-0 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | |
28/11/2021 | ΑΠΡΙΛΙΑ | 1-1 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | |
28/11/2021 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | 1-2 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | |
4/12/2021 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | 3-0 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | |
4/12/2021 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | 1-2 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | |
4/12/2021 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | 1-0 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | |
4/12/2021 | ΚΑΣΙΝΟ | 0-2 | ΑΠΡΙΛΙΑ | |
4/12/2021 | ΣΙΝΘΙΑ | 2-0 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | |
5/12/2021 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | 2-0 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | |
5/12/2021 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | 1-1 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | |
5/12/2021 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | 1-1 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | |
8/12/2021 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | 1-1 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | |
8/12/2021 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | 1-2 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | |
8/12/2021 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | 1-1 | ΣΙΝΘΙΑ | |
8/12/2021 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | 0-1 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | |
8/12/2021 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | 2-1 | ΚΑΣΙΝΟ | |
8/12/2021 | ΑΠΡΙΛΙΑ | 0-1 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | |
12/12/2021 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | 2-1 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | |
12/12/2021 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | 3-1 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | |
12/12/2021 | ΤΟΡΕΣ | 1-0 | ΑΠΡΙΛΙΑ | |
12/12/2021 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | 4-0 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | |
12/12/2021 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | 2-0 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | |
12/12/2021 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | 1-0 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | |
12/12/2021 | ΣΙΝΘΙΑ | 1-0 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | |
12/12/2021 | ΚΑΣΙΝΟ | 1-1 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | |
18/12/2021 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | 3-1 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | |
18/12/2021 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | 2-4 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | |
18/12/2021 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | 2-3 | ΤΟΡΕΣ | |
19/12/2021 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | 2-4 | ΣΙΝΘΙΑ | |
19/12/2021 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | 1-1 | ΚΑΣΙΝΟ | |
19/12/2021 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | 0-3 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | |
19/12/2021 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | 4-0 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | |
22/12/2021 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | 1-2 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | |
22/12/2021 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | 1-0 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | |
22/12/2021 | ΤΟΡΕΣ | 4-0 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | |
22/12/2021 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | 2-0 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | |
22/12/2021 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | 4-1 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | |
22/12/2021 | ΚΑΣΙΝΟ | 1-1 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | |
29/12/2021 | ΤΟΡΕΣ | 0-0 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | |
19/1/2022 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | 0-1 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | |
23/1/2022 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | 1-1 | ΚΑΣΙΝΟ | |
23/1/2022 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | 1-1 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | |
23/1/2022 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | 0-2 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | |
23/1/2022 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | 0-3 | ΤΟΡΕΣ | |
23/1/2022 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | 1-2 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | |
26/1/2022 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | 0-2 | ΤΟΡΕΣ | |
26/1/2022 | ΑΠΡΙΛΙΑ | 1-2 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | |
29/1/2022 | ΣΙΝΘΙΑ | 1-0 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | |
30/1/2022 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | 2-0 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | |
30/1/2022 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | 0-0 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | |
30/1/2022 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | 1-0 | ΤΟΡΕΣ | |
30/1/2022 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | 0-2 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | |
30/1/2022 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | 4-3 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | |
2/2/2022 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | 1-2 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | |
2/2/2022 | ΣΙΝΘΙΑ | 2-1 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | |
2/2/2022 | ΑΠΡΙΛΙΑ | 2-3 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | |
6/2/2022 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | 1-0 | ΑΠΡΙΛΙΑ | |
6/2/2022 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | 1-0 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | |
6/2/2022 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | 3-3 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | |
6/2/2022 | ΚΑΣΙΝΟ | 0-2 | ΣΙΝΘΙΑ | |
6/2/2022 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | 2-1 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | |
6/2/2022 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | 0-1 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | |
6/2/2022 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | 0-0 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | |
6/2/2022 | ΤΟΡΕΣ | 2-0 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | |
6/2/2022 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | 2-1 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | |
9/2/2022 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | 3-1 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | |
12/2/2022 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | 2-1 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | |
12/2/2022 | ΣΙΝΘΙΑ | 1-2 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | |
13/2/2022 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | 0-0 | ΑΠΡΙΛΙΑ | |
13/2/2022 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | 0-5 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | |
13/2/2022 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | 3-0 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | |
13/2/2022 | ΚΑΣΙΝΟ | 0-0 | ΤΟΡΕΣ | |
13/2/2022 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | 2-1 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | |
13/2/2022 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | 0-3 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | |
13/2/2022 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | 2-0 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | |
16/2/2022 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | 1-4 | ΚΑΣΙΝΟ | |
16/2/2022 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | 4-3 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | |
16/2/2022 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | 0-0 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | |
16/2/2022 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | 0-1 | ΣΙΝΘΙΑ | |
16/2/2022 | ΑΠΡΙΛΙΑ | 0-3 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | |
20/2/2022 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | 0-1 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | |
20/2/2022 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | 1-1 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | |
20/2/2022 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | 1-1 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | |
20/2/2022 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | 2-0 | ΚΑΣΙΝΟ | |
20/2/2022 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | 2-1 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | |
20/2/2022 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | 2-0 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | |
20/2/2022 | ΤΟΡΕΣ | 1-2 | ΣΙΝΘΙΑ | |
20/2/2022 | ΑΠΡΙΛΙΑ | 1-0 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | |
20/2/2022 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | 1-1 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | |
26/2/2022 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | 0-0 | ΤΟΡΕΣ | |
26/2/2022 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | 3-1 | ΑΠΡΙΛΙΑ | |
27/2/2022 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | 1-1 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | |
27/2/2022 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | 2-0 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | |
27/2/2022 | ΣΙΝΘΙΑ | 2-5 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | |
27/2/2022 | ΚΑΣΙΝΟ | 1-1 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | |
27/2/2022 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | 0-1 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | |
27/2/2022 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | 3-0 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | |
2/3/2022 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | 4-0 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | |
2/3/2022 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | 1-2 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | |
5/3/2022 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | 1-1 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | |
6/3/2022 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | 3-2 | ΚΑΣΙΝΟ | |
6/3/2022 | ΤΟΡΕΣ | 1-0 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | |
6/3/2022 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | 0-0 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | |
6/3/2022 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | 2-3 | ΣΙΝΘΙΑ | |
6/3/2022 | ΑΠΡΙΛΙΑ | 1-0 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | |
6/3/2022 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | 3-2 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | |
6/3/2022 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | 1-0 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | |
6/3/2022 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | 2-0 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | |
9/3/2022 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | 0-1 | ΑΠΡΙΛΙΑ | |
12/3/2022 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | 1-2 | ΑΠΡΙΛΙΑ | |
12/3/2022 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | 1-0 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | |
13/3/2022 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | 2-3 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | |
13/3/2022 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | 1-0 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | |
13/3/2022 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | 2-0 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | |
13/3/2022 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | 0-1 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | |
13/3/2022 | ΤΟΡΕΣ | 1-1 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | |
13/3/2022 | ΚΑΣΙΝΟ | 1-1 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | |
13/3/2022 | ΣΙΝΘΙΑ | 0-0 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | |
18/3/2022 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | 1-2 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | |
19/3/2022 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | 2-1 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | |
20/3/2022 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | 2-3 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | |
26/3/2022 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | 3-1 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | |
26/3/2022 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | 1-0 | ΣΙΝΘΙΑ | |
26/3/2022 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | 1-3 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | |
26/3/2022 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | 2-1 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | |
26/3/2022 | ΑΠΡΙΛΙΑ | 2-3 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | |
27/3/2022 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | 2-0 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | |
27/3/2022 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | 2-1 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | |
30/3/2022 | ΣΙΝΘΙΑ | 0-0 | ΑΠΡΙΛΙΑ | |
30/3/2022 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | 1-0 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | |
30/3/2022 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | 1-1 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | |
30/3/2022 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | 2-0 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | |
30/3/2022 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | 3-2 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | |
30/3/2022 | ΤΟΡΕΣ | 3-3 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | |
3/4/2022 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | 1-2 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | |
3/4/2022 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | 1-1 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | |
3/4/2022 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | 1-4 | ΤΟΡΕΣ | |
3/4/2022 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | 0-2 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | |
3/4/2022 | ΑΠΡΙΛΙΑ | 3-1 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | |
3/4/2022 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | 3-1 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | |
3/4/2022 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | 2-3 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | |
4/4/2022 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | 2-1 | ΣΙΝΘΙΑ | |
6/4/2022 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | 2-1 | ΚΑΣΙΝΟ | |
6/4/2022 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | 0-0 | ΤΟΡΕΣ | |
9/4/2022 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | 2-0 | ΑΠΡΙΛΙΑ | |
10/4/2022 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | 2-0 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | |
10/4/2022 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | 5-1 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | |
10/4/2022 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | 3-1 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | |
10/4/2022 | ΣΙΝΘΙΑ | 3-0 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | |
10/4/2022 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | 0-1 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | |
10/4/2022 | ΤΟΡΕΣ | 2-2 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | |
13/4/2022 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | 2-1 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | |
14/4/2022 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | 2-1 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | |
14/4/2022 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | 2-0 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | |
14/4/2022 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | 1-1 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | |
14/4/2022 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | 0-2 | ΤΟΡΕΣ | |
14/4/2022 | ΑΠΡΙΛΙΑ | 1-1 | ΚΑΣΙΝΟ | |
14/4/2022 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | 1-1 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | |
20/4/2022 | ΚΑΣΙΝΟ | 1-2 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | |
20/4/2022 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | 1-0 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | |
20/4/2022 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | 0-1 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | |
24/4/2022 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | 1-1 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | |
24/4/2022 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | 2-2 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | |
24/4/2022 | ΤΟΡΕΣ | 1-1 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | |
24/4/2022 | ΣΙΝΘΙΑ | 5-1 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | |
24/4/2022 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | 3-2 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | |
24/4/2022 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | 1-1 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | |
24/4/2022 | ΚΑΣΙΝΟ | 1-0 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | |
24/4/2022 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | 0-1 | ΑΠΡΙΛΙΑ | |
27/4/2022 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | 1-1 | ΚΑΣΙΝΟ | |
27/4/2022 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | 1-1 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | |
1/5/2022 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | 5-1 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | |
1/5/2022 | ΚΑΣΙΝΟ | 1-1 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | |
1/5/2022 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | 1-4 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | |
4/5/2022 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | 2-1 | ΣΙΝΘΙΑ | |
4/5/2022 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | 1-0 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | |
14/5/2022 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | 2-3 | ΚΑΣΙΝΟ | |
14/5/2022 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | 0-0 | ΣΙΝΘΙΑ | |
14/5/2022 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | 5-0 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | |
15/5/2022 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | 2-2 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | |
15/5/2022 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | 3-2 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | |
15/5/2022 | ΑΠΡΙΛΙΑ | 0-3 | ΤΟΡΕΣ | |
15/5/2022 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | 0-5 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | |
15/5/2022 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | 3-1 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | |
15/5/2022 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | 1-3 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | |
18/5/2022 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | 1-3 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | |
18/5/2022 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | 2-0 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | |
18/5/2022 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | 2-0 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | |
18/5/2022 | ΚΑΣΙΝΟ | 1-1 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | |
18/5/2022 | ΣΙΝΘΙΑ | 7-2 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | |
18/5/2022 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | 0-1 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | |
18/5/2022 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | 0-3 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | |
18/5/2022 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | 2-1 | ΑΠΡΙΛΙΑ | |
18/5/2022 | ΤΟΡΕΣ | 0-0 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | |
22/5/2022 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | 2-1 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | |
22/5/2022 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | 2-2 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | |
22/5/2022 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | 2-1 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | |
22/5/2022 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | 0-0 | ΤΟΡΕΣ | |
22/5/2022 | ΑΠΡΙΛΙΑ | 4-1 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | |
22/5/2022 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | 0-1 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | |
22/5/2022 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ | 2-2 | ΣΙΝΘΙΑ | |
22/5/2022 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | 2-0 | ΚΑΣΙΝΟ | |
22/5/2022 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | 1-3 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | |
25/5/2022 | ΚΑΡΜΠΟΝΙΑ | 3-2 | ΓΚΛΑΝΤΙΕΙΤΟΡ | |
25/5/2022 | ΜΟΥΡΑΒΕΡΑ | 3-3 | ΑΠΡΙΛΙΑ | |
25/5/2022 | ΤΟΡΕΣ | 17:00 | ΑΤΛΕΤΙΚΟ ΟΥΡΙ | |
25/5/2022 | ΤΙΜ ΝΟΥΟΒΑ ΦΛΟΡΙΝΤΑ 2005 | 17:00 | ΑΦΡΑΓΚΟΛΕΣΕ | |
25/5/2022 | ΟΣΤΙΑ ΜΑΡΕ | 17:00 | ΙΝΣΙΕΜΕ ΦΟΡΜΙΑ | |
25/5/2022 | ΣΙΝΘΙΑ | 17:00 | ΤΖΙΟΥΛΙΑΝΟ | |
25/5/2022 | ΚΑΣΙΝΟ | 17:00 | ΛΑΝΟΥΣΕΙ | |
25/5/2022 | ΑΡΖΑΚΕΝΑ | 17:00 | ΛΑΤΕ ΝΤΟΛΤΣΕ ΚΑΛΤΣΙΟ | |
25/5/2022 | ΒΙΣ ΑΡΤΕΝΑ | 17:00 | ΜΟΝΤΕΡΟΤΟΝΤΟ |
|
|
|
ΑΝΤΕΛΑΙΝΤ ΓΙΟΥΝΑΙ - ΓΟΥΕΣΤΕΡΝ ΓΙΟΥΝΑΙ
€105.024,20
ΚΑΝΤΙΘ - ΓΡΑΝΑΔΑ
€54.952,50
ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΤΣΑΒΕΣ
€51.710,49
ΛΙΝΚΟΛΝ ΣΙΤΙ - ΛΕΙΤΟΝ ΟΡΙΕΝΤ
€31.992,38
ΛΙΛ - ΛΑΝΣ
€22.358,51
ΠΙΤΕΡΜΠΟΡΟ - ΚΑΡΛΑΙΛ
€15.468,22
ΤΟΚΙΟ ΒΕΡΝΤΙ - ΚΙΟΤΟ
€14.466,84
ΜΠΑΡΟΟΥ - ΓΚΡΙΜΣΜΠΙ
€13.319,97
ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ - ΤΣΕΛΤΕΝΑΜ
€12.587,12
ΕΣΤΡΕΛΑ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝ
€11.210,35