Γι αυτούς που κυνηγάνε τη μεγάλη ή και τη λίγο μικρότερη απόδοση, το YOUBET φέρνει την υπηρεσία ΠΑΡΟΛΙ L❤VERS.
Απλά όρισε το ποσό που θέλεις να ποντάρεις, την επιστροφή που θα ήθελες να πάρεις και τις αποδόσεις στις οποίες θέλεις να παίξεις, και το YOUBET θα σου προτείνει ένα παρολί με βάση σημεία τα οποία έχουν μεγάλη στατιστική πιθανότητα επαλήθευσης.
# | Ομάδα | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | 72 | 32 | 22 | 6 | 4 | 105 | 29 |
2 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | 60 | 31 | 17 | 9 | 5 | 54 | 26 |
3 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | 59 | 31 | 17 | 8 | 6 | 59 | 30 |
4 | WSC ΧΕΡΤΑ | 56 | 32 | 16 | 8 | 8 | 64 | 34 |
5 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | 55 | 31 | 15 | 10 | 6 | 70 | 49 |
6 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | 51 | 31 | 14 | 9 | 8 | 55 | 43 |
7 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | 49 | 31 | 14 | 7 | 10 | 43 | 39 |
8 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | 46 | 31 | 12 | 10 | 9 | 51 | 47 |
9 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | 44 | 31 | 12 | 8 | 11 | 59 | 51 |
10 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | 41 | 31 | 10 | 11 | 10 | 48 | 53 |
11 | ΒΑΙΤΣ | 40 | 31 | 12 | 4 | 15 | 44 | 55 |
12 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | 36 | 31 | 9 | 9 | 13 | 50 | 55 |
13 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | 35 | 31 | 9 | 8 | 14 | 44 | 51 |
14 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | 33 | 31 | 10 | 3 | 18 | 46 | 68 |
15 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | 32 | 31 | 9 | 5 | 17 | 53 | 71 |
16 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | 18 | 31 | 4 | 6 | 21 | 25 | 58 |
17 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | 6 | 32 | 1 | 3 | 28 | 18 | 129 |
# | Ομάδα | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | 36 | 16 | 11 | 3 | 2 | 60 | 17 |
2 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | 35 | 16 | 11 | 2 | 3 | 35 | 12 |
3 | WSC ΧΕΡΤΑ | 33 | 16 | 10 | 3 | 3 | 38 | 14 |
4 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | 32 | 16 | 9 | 5 | 2 | 34 | 14 |
5 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | 27 | 15 | 8 | 3 | 4 | 25 | 16 |
6 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | 27 | 16 | 7 | 6 | 3 | 27 | 21 |
7 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | 25 | 16 | 7 | 4 | 5 | 39 | 29 |
8 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | 25 | 15 | 7 | 4 | 4 | 25 | 19 |
9 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | 23 | 15 | 6 | 5 | 4 | 27 | 25 |
10 | ΒΑΙΤΣ | 23 | 15 | 7 | 2 | 6 | 24 | 25 |
11 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | 22 | 16 | 5 | 7 | 4 | 25 | 26 |
12 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | 21 | 16 | 6 | 3 | 7 | 22 | 20 |
13 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | 21 | 16 | 6 | 3 | 7 | 26 | 30 |
14 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | 20 | 15 | 5 | 5 | 5 | 29 | 22 |
15 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | 18 | 15 | 5 | 3 | 7 | 28 | 33 |
16 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | 9 | 15 | 2 | 3 | 10 | 11 | 28 |
17 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | 4 | 16 | 1 | 1 | 14 | 11 | 51 |
# | Ομάδα | Β | ΑΓ | Ν | Ι | Η | ΓΥ | ΓΚ |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | 36 | 16 | 11 | 3 | 2 | 45 | 12 |
2 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | 28 | 15 | 8 | 4 | 3 | 43 | 28 |
3 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | 28 | 15 | 8 | 4 | 3 | 20 | 12 |
4 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | 26 | 16 | 7 | 5 | 4 | 30 | 24 |
5 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | 24 | 15 | 6 | 6 | 3 | 24 | 18 |
6 | WSC ΧΕΡΤΑ | 23 | 16 | 6 | 5 | 5 | 26 | 20 |
7 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | 23 | 16 | 6 | 5 | 5 | 24 | 22 |
8 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | 22 | 16 | 6 | 4 | 6 | 18 | 23 |
9 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | 19 | 15 | 5 | 4 | 6 | 20 | 22 |
10 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | 19 | 15 | 5 | 4 | 6 | 23 | 27 |
11 | ΒΑΙΤΣ | 17 | 16 | 5 | 2 | 9 | 20 | 30 |
12 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | 16 | 16 | 4 | 4 | 8 | 21 | 33 |
13 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | 14 | 15 | 3 | 5 | 7 | 22 | 31 |
14 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | 14 | 16 | 4 | 2 | 10 | 25 | 38 |
15 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | 12 | 15 | 4 | 0 | 11 | 20 | 38 |
16 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | 9 | 16 | 2 | 3 | 11 | 14 | 30 |
17 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | 2 | 16 | 0 | 2 | 14 | 7 | 78 |
# | Ομάδα | Συνολικά | Εντός | Εκτός |
---|---|---|---|---|
1 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | |||
2 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | |||
3 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | |||
4 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | |||
5 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | |||
6 | WSC ΧΕΡΤΑ | |||
7 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | |||
8 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | |||
9 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | |||
10 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | |||
11 | ΒΑΙΤΣ | |||
12 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | |||
13 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | |||
14 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | |||
15 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | |||
16 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | |||
17 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ |
Ημερ | Γηπεδούχος | Σκορ | Φιλοξενούμενη | |
---|---|---|---|---|
22/7/2021 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | 0-2 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | |
23/7/2021 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | 1-1 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | |
23/7/2021 | WSC ΧΕΡΤΑ | 2-3 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | |
23/7/2021 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | 3-1 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | |
23/7/2021 | ΒΑΙΤΣ | 2-2 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | |
23/7/2021 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | 2-1 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | |
23/7/2021 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | 1-0 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | |
23/7/2021 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | 2-1 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | |
30/7/2021 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | 6-0 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | |
30/7/2021 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | 0-1 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | |
30/7/2021 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | 0-2 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | |
30/7/2021 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | 6-0 | ΒΑΙΤΣ | |
30/7/2021 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | 1-1 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | |
30/7/2021 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | 2-0 | WSC ΧΕΡΤΑ | |
31/7/2021 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | 3-3 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | |
31/7/2021 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | 1-2 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | |
6/8/2021 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | 2-2 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | |
6/8/2021 | WSC ΧΕΡΤΑ | 2-1 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | |
6/8/2021 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | 3-0 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | |
6/8/2021 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | 2-1 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | |
6/8/2021 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | 7-1 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | |
6/8/2021 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | 0-2 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | |
6/8/2021 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | 0-2 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | |
7/8/2021 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | 1-1 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | |
10/8/2021 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | 0-1 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | |
10/8/2021 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | 0-5 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | |
10/8/2021 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | 3-3 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | |
10/8/2021 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | 0-0 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | |
10/8/2021 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | 0-2 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | |
10/8/2021 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | 6-1 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | |
10/8/2021 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | 1-3 | ΒΑΙΤΣ | |
10/8/2021 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | 1-1 | WSC ΧΕΡΤΑ | |
13/8/2021 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | 0-3 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | |
13/8/2021 | WSC ΧΕΡΤΑ | 0-0 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | |
13/8/2021 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | 3-1 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | |
13/8/2021 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | 1-0 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | |
13/8/2021 | ΒΑΙΤΣ | 1-3 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | |
14/8/2021 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | 2-0 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | |
14/8/2021 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | 0-5 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | |
14/8/2021 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | 4-1 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | |
20/8/2021 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | 1-1 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | |
20/8/2021 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | 2-2 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | |
20/8/2021 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | 2-1 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | |
20/8/2021 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | 0-0 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | |
20/8/2021 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | 0-1 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | |
20/8/2021 | WSC ΧΕΡΤΑ | 5-0 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | |
20/8/2021 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | 1-2 | ΒΑΙΤΣ | |
21/8/2021 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | 2-1 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | |
27/8/2021 | ΒΑΙΤΣ | 2-2 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | |
27/8/2021 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | 0-2 | WSC ΧΕΡΤΑ | |
27/8/2021 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | 1-0 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | |
27/8/2021 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | 1-0 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | |
27/8/2021 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | 1-3 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | |
27/8/2021 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | 2-2 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | |
28/8/2021 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | 0-2 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | |
28/8/2021 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | 1-1 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | |
3/9/2021 | WSC ΧΕΡΤΑ | 1-0 | ΒΑΙΤΣ | |
3/9/2021 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | 1-1 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | |
4/9/2021 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | 3-0 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | |
4/9/2021 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | 0-1 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | |
4/9/2021 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | 0-1 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | |
7/9/2021 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | 3-2 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | |
10/9/2021 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | 2-1 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | |
10/9/2021 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | 0-3 | WSC ΧΕΡΤΑ | |
10/9/2021 | ΒΑΙΤΣ | 5-0 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | |
10/9/2021 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | 1-4 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | |
11/9/2021 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | 0-4 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | |
11/9/2021 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | 3-2 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | |
11/9/2021 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | 3-2 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | |
14/9/2021 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | 3-2 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | |
14/9/2021 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | 5-1 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | |
17/9/2021 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | 0-4 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | |
17/9/2021 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | 1-6 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | |
17/9/2021 | WSC ΧΕΡΤΑ | 2-0 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | |
17/9/2021 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | 0-0 | ΒΑΙΤΣ | |
17/9/2021 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | 0-1 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | |
18/9/2021 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | 1-2 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | |
18/9/2021 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | 4-0 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | |
19/9/2021 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | 1-0 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | |
21/9/2021 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | 0-6 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | |
24/9/2021 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | 2-2 | WSC ΧΕΡΤΑ | |
24/9/2021 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | 0-4 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | |
24/9/2021 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | 0-2 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | |
24/9/2021 | ΒΑΙΤΣ | 4-2 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | |
24/9/2021 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | 2-0 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | |
24/9/2021 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | 3-1 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | |
25/9/2021 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | 1-1 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | |
25/9/2021 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | 2-2 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | |
1/10/2021 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | 0-2 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | |
1/10/2021 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | 0-2 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | |
1/10/2021 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | 1-2 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | |
1/10/2021 | ΒΑΙΤΣ | 3-1 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | |
1/10/2021 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | 1-0 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | |
1/10/2021 | WSC ΧΕΡΤΑ | 1-2 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | |
1/10/2021 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | 2-1 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | |
2/10/2021 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | 0-3 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | |
8/10/2021 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | 1-1 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | |
8/10/2021 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | 2-4 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | |
8/10/2021 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | 0-1 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | |
8/10/2021 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | 3-2 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | |
8/10/2021 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | 3-1 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | |
8/10/2021 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | 1-4 | ΒΑΙΤΣ | |
9/10/2021 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | 1-1 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | |
9/10/2021 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | 0-3 | WSC ΧΕΡΤΑ | |
15/10/2021 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | 0-0 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | |
15/10/2021 | ΒΑΙΤΣ | 1-0 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | |
15/10/2021 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | 2-3 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | |
15/10/2021 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | 2-1 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | |
16/10/2021 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | 2-1 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | |
16/10/2021 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | 3-3 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | |
16/10/2021 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | 1-1 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | |
16/10/2021 | WSC ΧΕΡΤΑ | 3-1 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | |
22/10/2021 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | 5-1 | ΒΑΙΤΣ | |
22/10/2021 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | 1-4 | WSC ΧΕΡΤΑ | |
22/10/2021 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | 3-1 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | |
22/10/2021 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | 5-0 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | |
22/10/2021 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | 2-0 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | |
23/10/2021 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | 3-1 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | |
23/10/2021 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | 3-3 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | |
23/10/2021 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | 3-1 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | |
29/10/2021 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | 2-2 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | |
29/10/2021 | ΒΑΙΤΣ | 1-0 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | |
29/10/2021 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | 0-0 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | |
30/10/2021 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | 0-7 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | |
30/10/2021 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | 3-3 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | |
30/10/2021 | WSC ΧΕΡΤΑ | 1-1 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | |
5/11/2021 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | 0-0 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | |
6/11/2021 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | 0-1 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | |
6/11/2021 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | 2-1 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | |
6/11/2021 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | 1-0 | ΒΑΙΤΣ | |
7/11/2021 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | 13-0 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | |
26/2/2022 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | 0-0 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | |
26/2/2022 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | 2-2 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | |
26/2/2022 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | 1-3 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | |
4/3/2022 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | 0-1 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | |
4/3/2022 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | 0-2 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | |
5/3/2022 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | 2-0 | WSC ΧΕΡΤΑ | |
5/3/2022 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | 1-1 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | |
5/3/2022 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | 2-0 | ΒΑΙΤΣ | |
5/3/2022 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | 4-5 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | |
5/3/2022 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | 2-3 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | |
6/3/2022 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | 2-1 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | |
8/3/2022 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | 4-1 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | |
8/3/2022 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | 2-2 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | |
11/3/2022 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | 2-2 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | |
11/3/2022 | WSC ΧΕΡΤΑ | 0-0 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | |
11/3/2022 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | 0-2 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | |
11/3/2022 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | 1-1 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | |
11/3/2022 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | 4-0 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | |
11/3/2022 | ΒΑΙΤΣ | 0-6 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | |
12/3/2022 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | 3-0 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | |
12/3/2022 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | 1-2 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | |
18/3/2022 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | 3-2 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | |
18/3/2022 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | 1-1 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | |
18/3/2022 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | 1-2 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | |
19/3/2022 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | 1-0 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | |
19/3/2022 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | 3-0 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | |
20/3/2022 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | 2-0 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | |
25/3/2022 | WSC ΧΕΡΤΑ | 1-2 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | |
25/3/2022 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | 3-1 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | |
25/3/2022 | ΒΑΙΤΣ | 0-1 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | |
25/3/2022 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | 0-1 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | |
26/3/2022 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | 4-3 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | |
26/3/2022 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | 1-1 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | |
29/3/2022 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | 0-4 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | |
1/4/2022 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | 2-1 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | |
1/4/2022 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | 2-1 | ΒΑΙΤΣ | |
1/4/2022 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | 3-3 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | |
1/4/2022 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | 1-1 | WSC ΧΕΡΤΑ | |
1/4/2022 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | 1-0 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | |
2/4/2022 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | 4-0 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | |
3/4/2022 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | 0-1 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | |
5/4/2022 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | 1-2 | WSC ΧΕΡΤΑ | |
8/4/2022 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | 2-5 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | |
8/4/2022 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | 1-2 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | |
8/4/2022 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | 1-1 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | |
8/4/2022 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | 4-0 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | |
8/4/2022 | ΒΑΙΤΣ | 0-4 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | |
9/4/2022 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | 1-4 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | |
9/4/2022 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | 0-4 | WSC ΧΕΡΤΑ | |
9/4/2022 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | 1-2 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | |
14/4/2022 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | 1-1 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | |
14/4/2022 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | 7-0 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | |
14/4/2022 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | 4-2 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | |
14/4/2022 | WSC ΧΕΡΤΑ | 2-1 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | |
14/4/2022 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | 1-0 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | |
14/4/2022 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | 1-1 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | |
14/4/2022 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | 1-0 | ΒΑΙΤΣ | |
14/4/2022 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | 2-1 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | |
17/4/2022 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | 1-1 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | |
18/4/2022 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | 0-0 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | |
18/4/2022 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | 3-0 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | |
18/4/2022 | ΒΑΙΤΣ | 2-0 | WSC ΧΕΡΤΑ | |
18/4/2022 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | 1-3 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | |
18/4/2022 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | 4-2 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | |
18/4/2022 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | 6-2 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | |
18/4/2022 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | 4-1 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | |
22/4/2022 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | 0-5 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | |
22/4/2022 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | 4-2 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | |
22/4/2022 | WSC ΧΕΡΤΑ | 6-0 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | |
22/4/2022 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | 3-1 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | |
22/4/2022 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | 1-2 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | |
23/4/2022 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | 0-3 | ΒΑΙΤΣ | |
23/4/2022 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | 0-0 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | |
24/4/2022 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | 3-1 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | |
26/4/2022 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | 1-5 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | |
29/4/2022 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | 2-2 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | |
29/4/2022 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | 2-2 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | |
29/4/2022 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | 1-1 | WSC ΧΕΡΤΑ | |
29/4/2022 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | 6-0 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | |
29/4/2022 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | 2-1 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | |
29/4/2022 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | 1-1 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | |
29/4/2022 | ΒΑΙΤΣ | 3-0 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | |
30/4/2022 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | 2-0 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | |
3/5/2022 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | 1-2 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | |
3/5/2022 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | 4-2 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | |
6/5/2022 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | 2-4 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | |
6/5/2022 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | 1-2 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | |
6/5/2022 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | 1-2 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | |
6/5/2022 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | 3-0 | ΒΑΙΤΣ | |
6/5/2022 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | 2-2 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | |
6/5/2022 | WSC ΧΕΡΤΑ | 4-1 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | |
7/5/2022 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | 6-0 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | |
7/5/2022 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | 0-2 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | |
13/5/2022 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | 2-0 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | |
13/5/2022 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | 0-0 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | |
13/5/2022 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | 0-1 | ΒΑΙΤΣ | |
13/5/2022 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | 3-1 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | |
13/5/2022 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | 5-2 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | |
14/5/2022 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | 3-3 | WSC ΧΕΡΤΑ | |
14/5/2022 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | 3-2 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | |
15/5/2022 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | 0-1 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | |
17/5/2022 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | 2-5 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | |
20/5/2022 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | 5-2 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | |
20/5/2022 | ΒΑΙΤΣ | 0-3 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | |
20/5/2022 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | 1-1 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | |
20/5/2022 | WSC ΧΕΡΤΑ | 3-1 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | |
20/5/2022 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | 2-1 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | |
20/5/2022 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | 0-0 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | |
20/5/2022 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | 0-1 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | |
20/5/2022 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | 1-6 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | |
24/5/2022 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | 1-0 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | |
24/5/2022 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | 7-0 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | |
24/5/2022 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | 0-0 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | |
25/5/2022 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | 1-2 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | |
25/5/2022 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | 1-0 | WSC ΧΕΡΤΑ | |
25/5/2022 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | 1-1 | ΒΑΙΤΣ | |
25/5/2022 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | 7-0 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | |
27/5/2022 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | 1-1 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | |
27/5/2022 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | 0-3 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | |
27/5/2022 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | 0-2 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | |
28/5/2022 | WSC ΧΕΡΤΑ | 5-1 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | |
28/5/2022 | ΒΑΙΤΣ | 0-1 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | |
28/5/2022 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | 0-2 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | |
28/5/2022 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | 0-1 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | |
28/5/2022 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | 1-1 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | |
3/6/2022 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | 5-4 | ΒΑΙΤΣ | |
3/6/2022 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | 3-0 | WSC ΧΕΡΤΑ | |
3/6/2022 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | 0-1 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | |
3/6/2022 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | 1-0 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | |
3/6/2022 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ | 3-0 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | |
3/6/2022 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | 0-2 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | |
3/6/2022 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | 9-1 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | |
3/6/2022 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | 5-1 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | |
8/6/2022 | ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ | 1-5 | ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) | |
10/6/2022 | ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ | 19:45 | ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ | |
10/6/2022 | ΤΡΕΙΜΠΑΧ | 19:45 | ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ | |
10/6/2022 | ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ | 19:45 | ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ | |
10/6/2022 | ΣΠΙΤΤΑΛ-ΝΤΡΟΥ | 19:45 | ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 | |
10/6/2022 | ΒΑΙΤΣ | 19:45 | ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ | |
10/6/2022 | ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ | 19:45 | ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ Β | |
10/6/2022 | SV ΡΙΝΤ ΙΙ | 19:45 | ΝΤΟΙΤΣΛΑΝΤΣΜΠΕΡΓΚΕΡ |
|
|
|
ΜΠΛΟΥΜΙΝΓΚ ΣΑΝΤΑ - ΑΟΥΡΟΡΑ
€6.552,49
ΠΕΡΣΙΜΠ ΜΠΑΝΤΟΥΓΚ - ΜΠΑΓΙΑΝΚΑΡΑ
€3.733,24
ΣΚΕΙΝΤ - ΚΤΖΕΛΣΑΣ
€3.166,87
ΠΕΡΣΙΚ ΚΕΝΤΙΡΙ - ΠΣ ΤΙΡΑ
€1.868,38
ΙΝΣΤ. ΚΟΡΔΟΒΑ - ΑΡΧΕΝΤΙΝΟΣ ΤΖΟΥΝΙ
€1.633,85
ΡΟΖΑΡΙΟ ΣΕΝΤΡΑΛ - ΜΠΑΡΑΚΑΣ ΣΕΝΤΡΑΛ
€1.308,92
ΑΑΡΧΟΥΣ ΦΡΕΜΑΝΤ - ΣΚΙΒΕ
€666,98
ΜΠΙΓΙΕΛΟ ΜΠΡΝΤΟ - ΡΑΝΤΝΙΚ ΣΕΣΒΕΤ
€520,07
ΒΙΣΛΑ ΠΟΥΛΑΒΙ - ΟΛΙΜΠΙΑ ΕΛΜΠΛΑΚ
€488,04
ΑΡΕΝΤΑΛ - ΜΑΝΤΕΛΣΚΑΜΕΡΑΤΕΝΕ
€480,50