Η Super League επιστρέφει με 0% γκανιότα! *Οροι&προϋποθέσεις |21+Advertisement
Προγνωστικά στοιχήματος
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
5
Τένις
Formula 1
Top 10 προγνωστικών
Παρολί LVERS

Γι αυτούς που κυνηγάνε τη μεγάλη ή και τη λίγο μικρότερη απόδοση, το YOUBET φέρνει την υπηρεσία ΠΑΡΟΛΙ LVERS.

Απλά όρισε το ποσό που θέλεις να ποντάρεις, την επιστροφή που θα ήθελες να πάρεις και τις αποδόσεις στις οποίες θέλεις να παίξεις, και το YOUBET θα σου προτείνει ένα παρολί με βάση σημεία τα οποία έχουν μεγάλη στατιστική πιθανότητα επαλήθευσης.

Βαθμολογίες - Στατιστικά

Αυστρία : Τοπικό : Κεντρικός Όμιλος

#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
1ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)341710433920
2ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ331710343523
3WSC ΧΕΡΤΑ321710254226
4ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ31179443519
5ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ29179264433
6ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.)29179263930
7ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ29179264134
8ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ28178452920
9ΒΑΙΤΣ27178363729
10ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 191927178363426
11ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ22176473124
12ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ20175571828
13SV ΡΙΝΤ ΙΙ151743102532
14ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ14173592636
15ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ71721141572
16ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ61713131351
Άνοδος
Υποβιβασμός
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
1ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.)2297112512
2ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)218701247
3ΒΑΙΤΣ2096212410
4ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ2096212514
5WSC ΧΕΡΤΑ1996122512
6ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ1695132619
7ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ1685122114
8ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ148422177
9ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ138413189
10ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ1384131711
11ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 19191394141816
12ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ12833288
13SV ΡΙΝΤ ΙΙ119324149
14ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ88152139
15ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ792161127
16ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ18017627
#ΟμάδαΒΑΓΝΙΗΓΥΓΚ
1ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ189531188
2ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ179522149
3ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 19191484221610
4ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ1494231213
5ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ1384131814
6WSC ΧΕΡΤΑ1384131714
7ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)1393421513
8ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ992341315
9ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ983051620
10ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ892251020
11ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.)782151418
12ΒΑΙΤΣ782151319
13ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ692071327
14ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ59126724
15SV ΡΙΝΤ ΙΙ481161123
16ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ08008445
#ΟμάδαΣυνολικάΕντόςΕκτός
1ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ
2WSC ΧΕΡΤΑ
3ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.)
4ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)
5ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ
6ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ
7ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ
8ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919
9ΒΑΙΤΣ
10ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ
11ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ
12ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ
13SV ΡΙΝΤ ΙΙ
14ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ
15ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ
16ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ
Αγώνες
ΗμερΓηπεδούχοςΣκορΦιλοξενούμενη 
26/7/2019ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ2-3ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ 
26/7/2019WSC ΧΕΡΤΑ2-3ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ 
26/7/2019ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 19191-3ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) 
26/7/2019ΒΑΙΤΣ2-1ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ 
26/7/2019ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ3-2ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.) 
27/7/2019ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ0-1ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ 
27/7/2019SV ΡΙΝΤ ΙΙ0-0ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ 
27/7/2019ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ1-1ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ 
2/8/2019ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ3-2SV ΡΙΝΤ ΙΙ 
2/8/2019ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ2-1ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.) 
2/8/2019ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ3-0ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ 
2/8/2019ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)3-1ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ 
2/8/2019ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ1-1WSC ΧΕΡΤΑ 
2/8/2019ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ1-3ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ 
3/8/2019ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ2-3ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 
3/8/2019ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ2-0ΒΑΙΤΣ 
9/8/2019ΒΑΙΤΣ3-2ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ 
9/8/2019ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ3-1ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ 
9/8/2019WSC ΧΕΡΤΑ1-0ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ 
9/8/2019ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 19191-0ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ 
9/8/2019SV ΡΙΝΤ ΙΙ1-3ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ 
9/8/2019ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ1-4ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) 
10/8/2019ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ2-3ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ 
10/8/2019ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.)5-2ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ 
17/8/2019ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ2-0ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ 
17/8/2019ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ2-0ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 
23/8/2019ΒΑΙΤΣ4-1WSC ΧΕΡΤΑ 
23/8/2019ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 19193-2ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ 
23/8/2019ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ0-3ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ 
23/8/2019ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ0-0ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) 
23/8/2019ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ1-1ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ 
24/8/2019ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ1-3ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ 
24/8/2019SV ΡΙΝΤ ΙΙ2-0ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ 
25/8/2019ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.)2-3ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ 
30/8/2019ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ4-1ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ 
30/8/2019ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ1-1ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 
30/8/2019ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ1-0ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) 
30/8/2019ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ1-2ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ 
30/8/2019ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ4-3ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.) 
30/8/2019WSC ΧΕΡΤΑ1-1SV ΡΙΝΤ ΙΙ 
31/8/2019ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ2-2ΒΑΙΤΣ 
31/8/2019ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ3-2ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ 
6/9/2019ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ1-0ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ 
6/9/2019ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ3-1ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ 
6/9/2019ΒΑΙΤΣ1-1ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ 
6/9/2019ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 19192-3WSC ΧΕΡΤΑ 
6/9/2019ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ1-3ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ 
7/9/2019SV ΡΙΝΤ ΙΙ4-0ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ 
13/9/2019WSC ΧΕΡΤΑ1-0ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ 
13/9/2019ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ1-1ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) 
13/9/2019ΒΑΙΤΣ5-0SV ΡΙΝΤ ΙΙ 
13/9/2019ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ0-3ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ 
13/9/2019ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ0-1ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.) 
13/9/2019ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ1-2ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ 
14/9/2019ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ0-5ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 
14/9/2019ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ0-0ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ 
17/9/2019ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.)4-0ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ 
20/9/2019ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)2-1ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ 
20/9/2019ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 19193-1ΒΑΙΤΣ 
20/9/2019ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ9-2ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ 
20/9/2019ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ1-2ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ 
20/9/2019ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ3-1WSC ΧΕΡΤΑ 
21/9/2019SV ΡΙΝΤ ΙΙ1-2ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ 
21/9/2019ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.)1-0ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ 
21/9/2019ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ0-1ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ 
27/9/2019ΒΑΙΤΣ3-1ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ 
27/9/2019ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ0-0ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ 
27/9/2019ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ0-0ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) 
28/9/2019WSC ΧΕΡΤΑ4-1ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.) 
28/9/2019SV ΡΙΝΤ ΙΙ1-2ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 
28/9/2019ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ2-5ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ 
28/9/2019ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ0-1ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ 
29/9/2019ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ6-0ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ 
1/10/2019ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)1-2ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ 
4/10/2019ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ1-4SV ΡΙΝΤ ΙΙ 
4/10/2019ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ1-2ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ 
4/10/2019ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 19194-0ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ 
4/10/2019ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ4-1ΒΑΙΤΣ 
4/10/2019ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ1-6WSC ΧΕΡΤΑ 
5/10/2019ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.)4-2ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ 
5/10/2019ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ1-1ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ 
5/10/2019ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)3-1ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ 
11/10/2019ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ3-4ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ 
11/10/2019ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 19191-2ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ 
11/10/2019ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ1-1ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ 
11/10/2019ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ1-1ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ 
12/10/2019SV ΡΙΝΤ ΙΙ4-0ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ 
12/10/2019ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ1-0ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ 
18/10/2019ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)6-0ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ 
18/10/2019ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ3-1ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ 
18/10/2019ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ2-2ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 
18/10/2019ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ1-5ΒΑΙΤΣ 
19/10/2019ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.)2-1SV ΡΙΝΤ ΙΙ 
19/10/2019ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ0-1WSC ΧΕΡΤΑ 
19/10/2019ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ4-3ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ 
19/10/2019ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ0-0ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ 
22/10/2019ΒΑΙΤΣ1-1ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.) 
22/10/2019WSC ΧΕΡΤΑ5-2ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) 
25/10/2019ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ1-1ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ 
25/10/2019ΒΑΙΤΣ2-3ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) 
25/10/2019ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 19192-4ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.) 
25/10/2019ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ1-1ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ 
26/10/2019ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ0-6ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ 
26/10/2019SV ΡΙΝΤ ΙΙ0-0ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ 
26/10/2019ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ3-2ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ 
26/10/2019WSC ΧΕΡΤΑ0-2ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ 
31/10/2019ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ6-2ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ 
31/10/2019ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)5-0SV ΡΙΝΤ ΙΙ 
31/10/2019ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ5-0ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ 
2/11/2019ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.)3-3ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ 
2/11/2019ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ0-2ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 
2/11/2019ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ4-2ΒΑΙΤΣ 
2/11/2019ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ1-4WSC ΧΕΡΤΑ 
2/11/2019ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ5-0ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ 
8/11/2019ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ2-1SV ΡΙΝΤ ΙΙ 
8/11/2019ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)2-1ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 
8/11/2019ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ2-0ΒΑΙΤΣ 
8/11/2019ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ2-0WSC ΧΕΡΤΑ 
9/11/2019ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.)2-1ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ 
9/11/2019ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ1-6ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ 
9/11/2019ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ1-2ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ 
9/11/2019ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ9-0ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ 
6/3ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ4-1ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ 
6/3ΒΑΙΤΣ3-0ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ 
7/3ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ3-2ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ 
7/3ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ2-2ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) 
7/3WSC ΧΕΡΤΑ6-3ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ 
7/3SV ΡΙΝΤ ΙΙ1-2ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ 
7/3ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 19191-1ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ 
8/3ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.)2-0ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ 
13/3ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ20:00ΒΑΙΤΣ 
13/3ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ20:00ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 
13/3ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ20:00ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ 
13/3ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ20:00WSC ΧΕΡΤΑ 
13/3ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ20:00ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.) 
14/3ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ16:00ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ 
14/3ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)18:00ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ 
14/3ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ20:00SV ΡΙΝΤ ΙΙ 
20/3ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 191920:00ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ 
20/3ΒΑΙΤΣ20:00ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ 
20/3ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ20:00ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ 
20/3ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ20:00ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ 
20/3ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ20:00ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ 
21/3SV ΡΙΝΤ ΙΙ16:00ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ 
21/3ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ16:00WSC ΧΕΡΤΑ 
21/3ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.)16:00ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) 
27/3ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)19:30ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ 
27/3ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ19:45ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ 
27/3ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ19:45ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 
27/3ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ19:45ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ 
27/3WSC ΧΕΡΤΑ19:45ΒΑΙΤΣ 
27/3ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ19:45SV ΡΙΝΤ ΙΙ 
28/3ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ16:00ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.) 
28/3ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ20:00ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ 
3/4ΒΑΙΤΣ20:00ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ 
3/4ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ20:00ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ 
3/4ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 191920:00ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ 
3/4SV ΡΙΝΤ ΙΙ20:00WSC ΧΕΡΤΑ 
3/4ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ20:00ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ 
3/4ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ20:00ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ 
4/4ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)17:00ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ 
4/4ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.)17:00ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ 
9/4ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ20:00ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ 
10/4ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ20:00ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ 
10/4ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ20:00ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ 
10/4ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ20:00ΒΑΙΤΣ 
11/4ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ17:00ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) 
11/4WSC ΧΕΡΤΑ17:00ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 
11/4ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ17:00SV ΡΙΝΤ ΙΙ 
11/4ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ20:00ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.) 
17/4ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ20:00WSC ΧΕΡΤΑ 
17/4ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ20:00ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ 
17/4ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 191920:00ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ 
17/4ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ20:00ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ 
18/4ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.)17:00ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ 
18/4SV ΡΙΝΤ ΙΙ17:00ΒΑΙΤΣ 
18/4ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ17:00ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ 
18/4ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)17:00ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ 
24/4ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ20:00ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ 
24/4ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ20:00ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ 
24/4ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ20:00ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.) 
25/4ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ17:00SV ΡΙΝΤ ΙΙ 
25/4ΒΑΙΤΣ17:00ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 
25/4ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ17:00ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ 
25/4WSC ΧΕΡΤΑ17:00ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ 
25/4ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ20:00ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) 
1/5ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ15:30ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ 
1/5ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ19:00ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ 
1/5ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ20:00ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ 
1/5ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ20:00ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ 
1/5ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ20:00ΒΑΙΤΣ 
2/5ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.)18:00WSC ΧΕΡΤΑ 
2/5ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)18:00ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ 
2/5ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 191918:00SV ΡΙΝΤ ΙΙ 
8/5ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ20:00ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ 
8/5ΒΑΙΤΣ20:00ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ 
8/5ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ20:00ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) 
8/5ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ20:00ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 
9/5SV ΡΙΝΤ ΙΙ18:00ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ 
9/5ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ18:00ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.) 
9/5WSC ΧΕΡΤΑ18:00ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ 
9/5ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ20:00ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ 
15/5ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ20:00ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ 
15/5ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ20:00ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 
15/5ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ20:00ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ 
16/5ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.)18:00ΒΑΙΤΣ 
16/5ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ18:00SV ΡΙΝΤ ΙΙ 
16/5ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)18:00WSC ΧΕΡΤΑ 
16/5ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ18:00ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ 
16/5ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ20:00ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ 
22/5ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 191920:00ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ 
22/5ΒΑΙΤΣ20:00ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ 
22/5ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ20:00ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ 
22/5ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ20:00ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ 
22/5ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ20:00ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ 
23/5ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ18:00ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) 
23/5WSC ΧΕΡΤΑ18:00ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ 
23/5SV ΡΙΝΤ ΙΙ18:00ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.) 
29/5ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ20:00ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ 
29/5ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.)20:00ΒΑΙΤΣ 
29/5ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ20:00ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ 
29/5ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ20:00WSC ΧΕΡΤΑ 
29/5ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.)20:00ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 1919 
29/5ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ20:00ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ 
29/5ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ20:00ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ 
30/5ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ19:00SV ΡΙΝΤ ΙΙ 
5/6ΓΚΛΕΙΣΝΤΟΡΦ 191920:00ΑΙΝΤΡΑΧΤ ΒΕΛΣ 
5/6ΣΤΑΝΤΛ ΠΑΟΥΡΑ20:00ΑΛΕΡΧΕΪΛΙΝΓΚΕΝ 
5/6ΒΑΙΤΣ20:00ΓΙΟΥΝΙΟΝ ΓΚΟΥΡΤΕΝ 
5/6ΜΠΑΝΤ ΓΚΛΕΙΤΣΕΝΜΠΕΡΓΚ20:00ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚΕΡ (ΕΡ.) 
5/6SV ΡΙΝΤ ΙΙ20:00ΣΤΟΥΡΜ ΓΚΡΑΤΣ (ΕΡ.) 
5/6ΚΑΛΣΝΤΟΡΦ20:00ΦΟΚΛΑΜΑΡΚΤ 
5/6ΑΣΚΟ ΒΟΛΦΣΜΠΕΡΓΚ20:00ΜΙΤΧΛΙΝΓΚΕΡ ΦΕΝΣΤΕΡ 
5/6WSC ΧΕΡΤΑ20:00ΣΕΝΤ ΑΝΝΑ ΑΙΓΚΕΝ 
Κορυφαίες στοιχηματικές
Pamestoixima
  • Απόλυτη αξιοπιστία
  • Νέα εφαρμογή άψογη για Android & iOS
  • Live Streaming στα σπουδαία γεγονότα
  • Τώρα και με καζίνο!
Interwetten
  • Πολύ δυνατή στις αποδόσεις των φαβορί
  • Πρόγραμμα επιβράβευσης για όλους
  • Από τις παλιότερες στην Ελλάδα
Stoiximan
  • Πλούσιο πακέτο live streaming
  • 0% γκανιότα κάθε μέρα
    (αφορά την επιλογή "Νικητής αγώνα" πριν την έναρξη. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια)
  • Παίζει δυνατά σε web, Android και iOS
Bwin
  • Σπουδαίο παγκόσμιο brand name
  • Πολύ δυνατό live στοίχημα και cash out
  • 30.000+ γεγονότα για στοίχημα ανά μήνα
Betshop
  • Live Streaming σε μεγάλα ματς
  • Παιχνίδι και με ασιατικά χάντικαπ
  • Σούπερ αποδόσεις
Novibet
  • Στοιχηματική με βάση την Ελλάδα
  • Εξαιρετικές αποδόσεις και πολλά ειδικά
  • Ελληνική εξυπηρέτηση όλο το 24ωρο
Bet365
  • Παγκόσμιος στοιχηματικός κολοσσός!
  • Ασιάτικα χάντικαπ σε όλους τους αγώνες
  • Εξαιρετικές αποδόσεις, ειδικά στην Αγγλία
Sportingbet
  • Πολύ καλό πρόγραμμα επιβράβευσης*
  • 24ωρη εξυπηρέτηση στα ελληνικά
  • Καζίνο και poker πέραν του στοιχήματος
Τζίροι στοιχήματος
  • ΜΠΕΝΦΙΚΑ - ΤΟΝΤΕΛΑ

    €797.108,40

  • ΜΑΡΙΤΙΜΟ - ΣΕΤΟΥΜΠΑΛ

    €121.570,60

  • ΓΚΙΜΑΡΑΕΣ - ΣΠΟΡΤΙΝΓΚ ΛΙΣΑΒΟΝ

    €97.214,20

  • ΣΜΟΛΕΒΙΤΣΙ-STI (Ρ - ΓΚΟΡΟΝΤΕΓΙΑ (ΡΕΖ.

    €40.905,46

  • ΒΙΤΚΟΒΙΤΣΕ - ΜΠΡΝΟ

    €29.818,11

  • ΕΛΒΑ - ΠΑΡΝΟΥ ΤΖΑΛΓΚΑΛΙΚ

    €24.530,74

  • ΛΙΜΟΝ - ΓΚΡΕΣΙΑ

    €20.618,16

  • MSV ΝΤΟΥΙΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΚΟΛΩΝΙΑ (Γ)

    €17.530,14

  • ΝΤΟΥΚΛΑ ΠΡΑΓΑΣ - ΣΛΑΒΟΙ ΒΙΣΕΧΡΑΝΤ

    €17.146,49

  • ΦΛΟΡΑ ΤΑΛΙΝ ΙΙ - ΠΑΡΝΟΥ ΒΑΡΠΟΥΣ

    €11.445,14

Δείτε όλους τους τζίρους...
Θεωρία στοιχήματος