Bwin.gr: Η δράση όλων των σπορ, τώρα πιο αληθινή από ποτέ!21+ | Αρμόδιος Ρυθμιστής: UKGC | Ρυθμιστής Εμπορικής Επικοινωνίας: ΕΕΕΠ | 2109237777 | Παίξε Υπεύθυνα
Προγνωστικά στοιχήματος
Ποδόσφαιρο
Μπάσκετ
Τένις
Formula 1

Παρολί LVERS

Γι αυτούς που κυνηγάνε τη μεγάλη ή και τη λίγο μικρότερη απόδοση, το YOUBET φέρνει την υπηρεσία ΠΑΡΟΛΙ LVERS.

Απλά όρισε το ποσό που θέλεις να ποντάρεις, την επιστροφή που θα ήθελες να πάρεις και τις αποδόσεις στις οποίες θέλεις να παίξεις, και το YOUBET θα σου προτείνει ένα παρολί με βάση σημεία τα οποία έχουν μεγάλη στατιστική πιθανότητα επαλήθευσης.

Top 10 προγνωστικών

Βαθμολογίες - Στατιστικά

Πρόγραμμα EURO 2021 – Αναλυτικά όλοι οι αγώνες

Τελευταία ενημέρωση: Tuesday 8/6/2021, 10:20 • Κατηγορία: EURO 2021
Πρόγραμμα EURO 2021 – Αναλυτικά όλοι οι αγώνες
Ένας μήνας γεμάτος ποδόσφαιρο. Ένας μήνας γεμάτος θέαμα στο κορυφαίο ευρωπαϊκό επίπεδο. Από τις 11 Ιουνίου έως και τις 11 Ιουλίου, οι απανταχού ποδοσφαιρόφιλοι θα απολαύσουν τους αγώνες του EURO 2021, μέσα από τους οποίους θα αναδειχθεί η νέα Πρωταθλήτρια ομάδα στην Ευρώπη. Το πρόγραμμα των αγώνων ανά ημέρα δεν αφήνει κανέναν παραπονεμένο. 

Με τρεις αναμετρήσεις καθημερινά σε διαφορετικές ώρες έναρξης στη φάση των ομίλων, το σίγουρο είναι ότι κανείς δεν θα βαρεθεί από ποδόσφαιρο. Οι 24 ομάδες έχουν ήδη χωριστεί στα γκρουπ των τεσσάρων και σε πρώτη φάση θα διεκδικήσουν την πρόκριση στα νοκ-άουτ.

Από τις 24 ομάδες, οι εννέα θα έχουν την τύχη να αγωνιστούν στις χώρες τους όσον αφορά τα ματς των ομίλων και αυτό σημαίνει ότι θα έχουν την υποστήριξη των φιλάθλων τους. Από κάθε όμιλο προκρίνονται οι δύο πρώτες ομάδες αλλά και το εισιτήριο για την φάση των «16» θα πάρουν και οι τέσσερις καλύτερες ομάδες που θα τερματίσουν στην 3η θέση των ομίλων. 

EURO 2021 Ώρες Αγώνων

Σε όλη τη διάρκεια της φάσης των ομίλων θα έχουμε τρία ματς ανά ημέρα, στις 16:00, στις 19:00 και στις 22:00. Εξαίρεση αποτελεί η πρεμιέρα, στην οποία θα έχουμε μόνο ένα ματς αλλά και η 3ηαγωνιστική των ομίλων αφού τα παιχνίδια θα διεξάγονται την ίδια ώρα. 

Τα παιχνίδια των γκρουπ θα ολοκληρωθούν στις 23 Ιουνίου και εκεί θα έχουμε την πρώτη παύση αφού τα νοκ-άουτ ματς θα ξεκινήσουν μετά από δύο ημέρες. Όλες οι αναμετρήσεις θα μεταδίδονται τηλεοπτικά από τον ΑΝΤ1 και το Μακεδονία TV. Πάμε να δούμε αναλυτικά τις ώρες και τις ημέρες έναρξης των αγώνων αφού πρώτα ρίξουμε ξανά μια ματιά στους ομίλους και σε ποιες χώρες θα φιλοξενηθούν.

Οι όμιλοι του EURO 2021

1ος Όμιλος: Τουρκία, Ιταλία, Ουαλία, Ελβετία | Τα παιχνίδια διεξάγονται σε Ιταλία και Αζερμπαϊτζάν.

2ος Όμιλος: Δανία, Φινλανδία, Βέλγιο, Ρωσία | Τα παιχνίδια διεξάγονται σε Δανία και Ρωσία.

3ος Όμιλος: Ολλανδία, Ουκρανία, Αυστρία, Β.Μακεδονία | Τα παιχνίδια διεξάγονται σε Ολλανδία και Ρουμανία.

4ος Όμιλος: Αγγλία, Κροατία, Σκωτία, Τσεχία | Τα παιχνίδια διεξάγονται σε Αγγλία και Σκωτία

5ος Όμιλος: Ισπανία, Σουηδία, Πολωνία, Σλοβακία | Τα παιχνίδια διεξάγονται σε Ρωσία και Ισπανία.

6ος Όμιλος: Ουγγαρία, Πορτογαλία, Γαλλία, Γερμανία | Τα παιχνίδια διεξάγονται σε Ουγγαρία και Γερμανία.

EURO 2021 Πρόγραμμα αγώνων

Φάση Ομίλων

Παρασκευή 11 Ιουνίου

22:00 Τουρκία – Ιταλία, Ρώμη (1ος Όμιλος)

Σάββατο 12 Ιουνίου

16:00 Ουαλία – Ελβετία, Μπακού (1ος Όμιλος)

19:00 Δανία – Φινλανδία, Κοπεγχάγη (2ος Όμιλος)

22:00 Βέλγιο – Ρωσία, Αγία Πετρούπολη (2ος Όμιλος)

Κυριακή 13 Ιουνίου

16:00 Αγγλία – Κροατία, Λονδίνο (4ος Όμιλος)

19:00 Αυστρία – Β.Μακεδονία, Βουκουρέστι (3ος Όμιλος)

22:00 Ολλανδία – Ουκρανία, Άμστερνταμ (3ος Όμιλος)

Δευτέρα 14 Ιουνίου 

16:00 Σκωτία – Τσεχία, Γλασκώβη (4ος Όμιλος)

19:00 Πολωνία – Σλοβακία, Αγία Πετρούπολη (5ος Όμιλος)

22:00 Ισπανία – Σουηδία, Σεβίλλη (5ος Όμιλος)

Τρίτη 15 Ιουνίου 

19:00 Ουγγαρία – Πορτογαλία, Βουδαπέστη (6ος Όμιλος)

22:00 Γαλλία – Γερμανία, Μόναχο (6ος Όμιλος)

Τετάρτη 16 Ιουνίου

16:00 Φινλανδία – Ρωσία, Αγία Πετρούπολη (2ος Όμιλος)

19:00 Τουρκία – Ουαλία, Μπακού (1ος Όμιλος)

22:00 Ιταλία – Ελβετία, Ρώμη (1ος Όμιλος)

Πέμπτη 17 Ιουνίου

16:00 Ουκρανία – Β.Μακεδονία, Βουκουρέστι (3ος Όμιλος)

19:00 Δανία – Βέλγιο, Κοπεγχάγη (2ος Όμιλος)

22:00 Ολλανδία – Αυστρία, Άμστερνταμ (3ος Όμιλος)

Παρασκευή 18 Ιουνίου 

16:00 Σουηδία – Σλοβακία, Αγία Πετρούπολη (5ος Όμιλος)

19:00 Κροατία – Τσεχία, Γλασκώβη (4ος Όμιλος)

22:00 Αγγλία – Σκωτία, Λονδίνο (4ος Όμιλος)

Σάββατο 19 Ιουνίου

16:00 Ουγγαρία – Γαλλία, Βουδαπέστη (6ος Όμιλος)

19:00 Πορτογαλία – Γερμανία, Μόναχο (6ος Όμιλος)

22:00 Ισπανία – Πολωνία, Σεβίλλη (5ος Όμιλος)

Κυριακή 20 Ιουνίου

19:00 Ελβετία – Τουρκία, Μπακού (1ος Όμιλος)

19:00 Ιταλία – Ουαλία, Ρώμη (1ος Όμιλος)

Δευτέρα 21 Ιουνίου

19:00 Ουκρανία – Αυστρία, Βουκουρέστι (3ος Όμιλος)

19:00 Β.Μακεδονία – Ολλανδία, Άμστερνταμ (3ος Όμιλος)

22:00 Ρωσία – Δανία, Κοπεγχάγη (2ος Όμιλος)

22:00 Φινλανδία – Βέλγιο, Αγία Πετρούπολη (2ος Όμιλος)

Τρίτη 22 Ιουνίου

22:00 Κροατία – Σκωτία, Γλασκώβη (4ος Όμιλος)

22:00 Τσεχία – Αγγλία, Λονδίνο (4ος Όμιλος)

Τετάρτη 23 Ιουνίου

19:00 Σουηδία – Πολωνία, Αγία Πετρούπολη (5ος Όμιλος)

19:00 Σλοβακία – Ισπανία, Σεβίλλη (5ος Όμιλος)

22:00 Πορτογαλία – Γαλλία, Βουδαπέστη (6ος Όμιλος)

22:00 Γερμανία – Ουγγαρία, Μόναχο (6ος Όμιλος)

Φάση των «16»

Σάββατο 26 Ιουνίου

19:00 Δεύτερος 1ου ομίλου – Δεύτερος 2ου ομίλου, Άμστερνταμ (1)

22:00 Πρώτος 1ου ομίλου – Δεύτερος 3ου ομίλου, Λονδίνο (2)

Κυριακή 27 Ιουνίου

19:00 Πρώτος 3ου ομίλου – Τρίτος 4ου/5ου/ 6ου ομίλου, Βουδαπέστη (3)

22:00 Πρώτος 2ου ομίλου – Τρίτος 1ου/4ου/5ου ομίλου, Σεβίλλη (4)

Δευτέρα 28 Ιουνίου

19:00 Δεύτερος 4ου ομίλου – Δεύτερος 5ου ομίλου, Κοπεγχάγη (5)

22:00 Πρώτος 6ου ομίλου – Τρίτος 1ου/2ου/3ου ομίλου, Βουκουρέστι (6)

Τρίτη 29 Ιουνίου

19:00 Πρώτος 4ου ομίλου – Δεύτερος 6ου ομίλου, Λονδίνο (7)

22:00 Πρώτος 5ου ομίλου – Τρίτος 1ου/2ου/3ου ομίλου, Γλασκώβη (8)

Προημιτελικά

Παρασκευή 2 Ιουλίου

19:00 Νικητής 6 – Νικητής 5, Αγία Πετρούπολη (1)

22:00 Νικητής 4 – Νικητής 2, Μόναχο (2)

Σάββατο 3 Ιουλίου

19:00 Νικητής 3 – Νικητής 1, Μπακού (3)

22:00 Νικητής 8 – Νικητής 7, Ρώμη (4)

Ημιτελικά

Τρίτη 6 Ιουλίου

22:00 Νικητής 2 – Νικητής 1, Λονδίνο (1)

Τετάρτη 7 Ιουλίου

22:00 Νικητής 3 – Νικητής 4, Λονδίνο (2)

Τελικός

22:00 Νικητής 1 – Νικητής 2, Λονδίνο


EURO 2021

Καλύτερες στοιχηματικές

Interwetten
  • Πολύ δυνατή στις αποδόσεις των φαβορί
  • Πρόγραμμα επιβράβευσης για όλους
  • Από τις παλιότερες στην Ελλάδα
21+ | Παίξε Υπεύθυνα
Stoiximan
  • Πλούσιο πακέτο live streaming
  • 0% γκανιότα κάθε μέρα
    (αφορά την επιλογή "Νικητής αγώνα" πριν την έναρξη. Διαθέσιμο σε επιλεγμένα παιχνίδια)
  • Παίζει δυνατά σε web, Android και iOS
21+ | Παίξε Υπεύθυνα
Winmasters
  • Στοίχημα, φρουτάκια και live casino
  • Live streaming και cashout
  • Ασιάτικο πριν την έναρξη και στο Live
21+ | Παίξε Υπεύθυνα
Betshop
  • Live Streaming σε μεγάλα ματς
  • Παιχνίδι και με ασιατικά χάντικαπ
  • Σούπερ αποδόσεις
21+ | Παίξε Υπεύθυνα
Novibet
  • Στοιχηματική με βάση την Ελλάδα
  • Εξαιρετικές αποδόσεις και πολλά ειδικά
  • Ελληνική εξυπηρέτηση όλο το 24ωρο
21+ | Παίξε Υπεύθυνα
Bwin
  • Σπουδαίο παγκόσμιο brand name
  • Πολύ δυνατό live στοίχημα και cash out
  • 30.000+ γεγονότα για στοίχημα ανά μήνα
21+ | Παίξε Υπεύθυνα
Bet365
  • Παγκόσμιος στοιχηματικός κολοσσός!
  • Ασιάτικα χάντικαπ σε όλους τους αγώνες
  • Εξαιρετικές αποδόσεις, ειδικά στην Αγγλία
21+ | Παίξε Υπεύθυνα
Sportingbet
  • Πολύ καλό πρόγραμμα επιβράβευσης*
  • 24ωρη εξυπηρέτηση στα ελληνικά
  • Καζίνο και poker πέραν του στοιχήματος
21+ | Παίξε Υπεύθυνα

Τζίροι στοιχήματος

  • ΑΓΓΛΙΑ - ΣΚΩΤΙΑ

    €4.165.678,00

  • ΣΟΥΗΔΙΑ - ΣΛΟΒΑΚΙΑ

    €2.304.362,00

  • ΚΡΟΑΤΙΑ - ΤΣΕΧΙΑ

    €2.287.723,00

  • ΧΙΛΗ - ΒΟΛΙΒΙΑ

    €179.014,70

  • ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ - ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ

    €126.799,20

  • ΜΠΟΕΜΙΑΝΣ ΔΟΥΒΛΙΝ - ΝΤΡΟΧΕΝΤΑ ΓΙΟΥΝΑΙ

    €69.326,30

  • ΤΟΜΠΕΝΣΕ - ΦΕΡΡΟΒΙΑΡΙΟ

    €22.760,30

  • ΑΤΙΡΑΟΥ - ΑΣΤΑΝΑ

    €18.478,22

  • ΚΙΖΙΛΖΑΡ - ΑΚΖΑΙΝΚ ΟΥΡΑΛΣΚ

    €12.421,86

  • ΝΤΙΝΑΜΟ ΜΠΡΕΣΤ - ΣΜΟΡΓΚΟΝ

    €12.136,14

Δείτε όλους τους τζίρους...

Θεωρία στοιχήματος